м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Семінар-тренінг 08. 06. 2018р.

Елітні матеріали повинні встановлювати професіонали.
8 червня, разом з нашими партнерами Leier та Roto ми провели тренінг-семінар для покрівельників та виконробів по комплексних керамічних рішеннях та мансардних вікнах.
Наочна інформація про нові можливості мансардних вікон Roto та керамічних блоків Leier, а також практичні уроки і особиста участь в шеф-монтажу зайвий раз переконливо довели учасникам, що європейська якість і професійний підхід до створення продукту продовжують утримувати дану продукцію на позиціях лідерів.
Завдяки спеціальному портативному причіпу-трансформеру, який є демонстраційним стендом мансардних вікон Roto і навчальним центром одночасно покрівельники мали можливість наживо побачити головні моделі лінійки Roto, першими дізнатися про новинки в асортименті компанії, отримати інформацію про відмінні особливості вікон Roto, оцінити технічні і естетичні переваги перед конкурентними моделями і якість оригінальної фурнітури. І найголовніше - цей стенд дозволив всім учасникам семінару особисто взяти участь на всіх етапах монтажу вікон і отримати практичні навички в установці мансардних вікон, озброївшись монтажними інструментами і консультуючись з сертифікованими технічними фахівцями.
Виконали кладки з блоків Leier, монтаж перемички, змонтували димохідну систему та переконатись у всіх перевагах якісних натуральних матеріалів.