м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Цементно-піщана черепиця

Інші виробники:

Цементно-піщана черепиця - якісна альтернатива дорогої покрівлі.
При будівництві будинку часто виникають непередбачені витрати, і, поки справа доходить до покрівлі, бюджет залишається вельми обмежений.
Що ж робити в такій ситуації? У такому випадку зверніть увагу на доступні вам альтернативи. Наприклад, відмінним альтернативним варіантом може стати більш доступна і не менш якісна цементно-піщана черепиця.
Цементно-піщана черепиця - це екологічно чистий штучний покрівельний матеріал, який виготовляється виключно з природних матеріалів: кварцового піску, цементу, води і барвників на основі окису заліза. Завдяки позитивним властивостям, схожим з керамічною черепицею, і доступною вартістю, цементно-піщана черепиця набирає популярності і затребуваності на будівельному ринку України.
Особливості цементно-піщаної черепиці
Зовні цементно-піщана покрівля здається монолітною, але насправді вона складається з безлічі окремих плиток з рухливістю в сполучних замках, що дозволяє покрівлі бути гнучкою. Таким чином, цементно-піщана черепиця може покривати практично будь-які конструкції покрівлі та геометричні нерівності.
Технології та процеси виробництва цементно-піщаної черепиці схожі на виробництво керамічної черепиці. Незначні відмінності технологій і процесів виробництва полягають у різниці сировини і подвійному фарбуванні черепиці, для досягнення максимальної стійкості кольору. За фізико-механічними експлуатаційними властивостями цементно-піщана черепиця також дуже схожа на керамічну.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб