м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Цементно-піщана черепиця Euronit

Інші виробники:

Цементно-піщана черепиця CREATON- еталон справжньої якості.
Цементно-піщана черепиця CREATON спеціально розроблялася з урахуванням всіх споживчих вимог. Тому, щоб задовольнити всі запити, в виробництво черепиці CREATON були впроваджені сучасні технології, завдяки яким вдалося домогтися наступних властивостей:
Ефективне водовідведення. Цементно-піщана черепиця CREATON має високі фальци і водовідвідні жолобки, завдяки яким, дощова вода ефективніше видаляється з даху.
Подвійні бічні замки. Добре продумана конструкція подвійних замків покращує герметичність ската даху і надійно захищає від затікання вологи всередину навіть під тиском вітру, що продовжує термін служби вентрейки і обрешітки.
Підвищена міцність. Подвійні ребра жорсткості збільшують стабільність черепичної покрівлі і дозволяють їй легко витримувати великі навантаження, наприклад, тяжкість скупчення снігу.
Насичені і стійкі відтінки. Цементно-піщана черепиця CREATON має відмінну гаму стійких насичених кольорів, які досягаються за рахунок особливої технології покриття. В результаті виходить ідеально гладка поверхня черепиці з високою стійкістю до механічних пошкоджень і різних забруднень.
Довговічність. Цементно-піщана черепиця довговічна, що підтверджується доданою до продукції гарантією на 30 років експлуатації від польського виробника CREATON.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович