м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Цементно-піщана черепиця Ondo

Інші виробники:

Цементно-піщана Ондо - вітчизняний представник виду натуральної черепиці. А як відомо натуральна черепиця - найдовговічніший покрівельний матеріал.
Для виготовлення черепиці застосовують тільки природні компоненти, такі як - пісок, вода, вапняк, окис заліза. Завдяки цьому фактори як вплив навколишнього середовища, ультрафіолету, дощу, снігу і навіть вітру – не дозволить формі натуральної черепиці змінитися.
Для виробництва полімер-піщаної черепиці, виробник використовує безцементний бетон на основі полімерного зв'язування.
До складу бетонної маси додають особливі пігменти, які дозволяють матеріалу зберігати свій колір і бути стійким до сонячних променів. Також, підвищують міцність самої черепиці.
Матеріал не вимагає впливу високих температур для виготовлення (а це додаткові установки та обладнання) - витрати енергії на виробництві мінімальне.
Саме тому ціна на цементно-піщану черепицю низька .
Виробництво черепиці досить економічне, а так як Ondo удосконалює етапи виробництва, матеріал став більш легким і зберіг у собі всі характеристики міцності, якими славиться керамічна черепиця.
Переваги черепиці

ПРЕСТИЖНО І КРАСИВО
Витончені форми черепиці ONDO в природних відтінках ніколи не втрачають актуальності. Зовнішній вигляд будинку завжди буде ідеальним.
ПОРАДУЄ БУДЬ-ЯКИЙ БЮДЖЕТ
Завдяки виробництву в Україні, а також використанню вітчизняної сировини - піску, води і цементу, відсутні витрати на логістику з інших країн і митні послуги. І це позитивно позначається на ціні.
ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ
Виробляється на європейському обладнанні, що використовується на провідних заводах світу. Відповідає європейським вимогам і нормам.
ГАРАНТІЯ 30 РОКІВ
Черепиця складається з бетону, який стає з кожним роком тільки міцнішими.
СТІЙКИЙ КОЛІР НА ДОВГІ РОКИ
Підтверджено незалежними тестуючими лабораторіями у Флориді і Арізоні
ШУМОІЗОЛЯЦІЯ
Не потребує додаткових матеріалів для шумоізоляції при дощі або граді
ЗАХИСТ ВІД ВОЛОГИ
Склад суміші не дозволяє ні воді, ні волозі проникати в пори черепиці. Вона стійка до морозів і не тріскається
ЗАХИСТ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ
Спеціальні ущільнювачі між черепицею оберігають від виникнення потертості і подряпин при доставці.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович