м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічна черепиця

Інші виробники:

Натуральна керамічна черепиця, є не тільки найдавнішим покрівельним матеріалом, а й одним з найпоширеніших сьогодні. Керамічна черепиця в будівництві будинків використовується вже більше 4 тис. років. Керамічна черепиця – оптимальний покрівельний матеріал, який прослужить вам довго і прикрасить ваш дах по-особливому.
У всі часи сировиною для натуральної керамічної черепиці була гончарна глина. Сучасна промисловість також випускає керамічну черепицю з обпаленої глини. Принцип виробництва керамічної черепиці не змінився, змінилося і вдосконалилось обладнання і засоби контролю над дотриманням точності режиму.
Те, що натуральна керамічна черепиця витримала випробування століттями, достовірний факт. І цей факт без сумніву, говорить про гідність керамічної черепиці.
Причини такої довговічності і популярності керамічної черепиці очевидні: перш за все, покрівля з керамічної черепиці додає будівлям неповторний колорит, гармонійність і респектабельність. Знаходження в будинку стає затишним і приємним.
Головними ж причинами використання натуральної керамічної черепиці стали її довговічність і здатність захистити від усіх негод дах будинку. Будинок під черепицею символ надійності і благополуччя господарів, предмет гордості та престижу.

Напишіть нам


Скасувати

Часті запитання

 • На що повинен будівельник звертати особливу увагу при виборі покрівлі?

  Перш за все важливим є принципове рішення: скатний або плоский дах? Хоча в даний час в моді більш прямолінійні та спрощенні форми даху, але слід пам'ятати, що похилий дах наприклад з кутом нахилу від 13 град в наших широтах виглядає природно сформованим. Тобто, ця форма даху вже довгий час використовується і так добре відома у нас, тому що це єдина форма, яка завдяки її нахилу уможливлює відвід дощової води і витримування важких снігових навантажень. Додаткові переваги полягають в функціональності та довговічності.

 • Який термін служби TONDACH®?

  Лідируючі позиції серед покрівельних матеріалів займає TONDACH ® завдяки фактично підтвердженому терміну служби більше ста років. Черепиця TONDACH ® не тільки міцна, але й економічна, так як вирішальним критерієм для оцінки матеріалу покрівлі є довговічність, а не вартість в момент придбання!!!
  Справжня «економічність» матеріалу визначається тоді, коли забудовнику не доводиться витрачати додатково кошти на різного типу ремонтні роботи. Це особливо стосується даху будинків, для яких конструкція і покриття є лише частиною витрат на будівництво.
  Важливо те, що TONDACH ® є дешевшим в довгостроковій перспективі, тому що відновлення даху потрібне тільки через більш ніж 100 років, тому гарантія TONDACH® надається строком на 33 роки для кожного продукту.

 • В які терміни доставляється замовлення?
 • Що таке ГЛАЗУР?

  Черепиця з покриттям Глазур створює на кожному даху неповторну гру світла і тіні. Різні відтінки глазурі виходять таким чином: до глинистої сировини домішуються, окрім різних оксидів металів, добавки кварцу і інші складні склоутворюючі тверді речовини. Ця суміш наноситься на висушений виріб і обпалюється разом з черепицею. Так з'являється стійкий, дуже твердий блискучий шар,який закріплений, а це, значить, що черепиця не зблідне,а її надзвичайно гладка поверхня захищена від осідання бруду, сажі, проростання моху і трави. Ангоб і глазур для будівництва є найякіснішим рішенням кольорової покрівлі - покрівля не зблідне, і не вимагатиме додаткових витрат (фарбування, ґрунтовка чистка.

 • Що таке натуральний колір?

  Натуральний колір - це світло - червоний колір, який виходить природним чином, - в результаті випалення глини при високих температурах. Черепицю натурально червоного кольору не потрібно додатково покривати захисними шарами,оскільки вона і без цих додаткових процедур прекрасно витримує і люті морози, і тропічну жару. Вона також на100% стійка до УФ - випромінювання і інших негативних впливів природи.
  Слід підкреслити, що натуральна керамічна черепиця характеризується ніжною грою тонів у рамках одного кольору, що є вірною ознакою, по якій можна відрізнити справжню черепицю найвищої якості від черепиці ненатурального походження. Саме завдяки цьому,натуральна керамічна черепиця зберігає свою надзвичайну популярність, передусім серед тих, хто є фундаментом будівельної індустрії і володіє спеціальними знаннями - серед архітекторів, інженерів і фахівців архітектурного дизайну.

 • Що таке АНГОБ?

  Покриттям Ангоб є матовим або з невеликим блиском оформлення поверхні, при якому до глинистої сировини,з якої виготовляється черепиця, домішуються певні оксиди металів і деякі інші добавки. Потім, ця суміш наноситься на висушену черепицю і разом з нею обпалюється. Під час випалення при високих температурах, відбувається реакція в твердій фазі і покриття починає складати одно ціле з поверхнею черепиці. Таким чином, виникає невід'ємний кольоровий шар,який, у відмінності від інших кольорових поверхонь,стійкий до різних зовнішніх впливів і УФ випромінюванню,а найголовніше, залишається незмінним на увесь термін служби покрівлі.

 • Які ознаки вказують на необхідність реставрації даху? Як може неспеціаліст виявити необхідність реставрації?

  Зовні:
  З допомогою бінокля можна помітити, чи покрівельний матеріал є послаблений. Переконайтеся, що на землі не валяється якісь частини будівельної конструкції або покрівельного матеріалу.
  Всередині:
  При відсутності нижньої покрівлі можна побачити на горищі промені світла. Проконтролюйте наявність гнилої обрешітки або крокв, а також мокрих плям на нижній стороні даху від дощу.
  З нижньою покрівлею:
  У нижній частині звису даху можна побачити витікання води.
  Детальніший контроль:
  Зверніться до професійної покрівельника або іншого фахівця.

 • Що додає цінності TONDACH®?

  Вимоги, які пред'являються покрівельним матеріалам, неухильно зростають не тільки щодо нинішніх кліматичних умовах, але і з точки зору терміну служби, екології, енергоефективності та стилю.
  Керамічна черепиця як покрівельний матеріал який історично сформований та перевірений будівельний матеріал може "нові" вимоги в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами найкращим чином задовольнити.
  З екологічної точки зору перевагою керамічної черепиці є те, що справжня черепиця TONDACH ® виготовлена з землі, води, повітря і вогню, і не містить ніяких хімічних добавок. Як єдиний австрійський виробник справжньої керамічної черепиці TONDACH Gleinstätten отримав європейський знак якості "Натур плюс".
  Натур плюс є міжнародним символом якістю будівництва, що дає учасникам будівництва орієнтації в напрямку сталого розвитку. Продукція, що володіє цим знаком якості, характеризуються особливо високою якістю по відношенню до здоров'я, навколишнього середовища і функціональності.
  Терміном служби абсолютно натурального продукту "керамічна черепиця" досягає за рахунок випалу при температурі більше 1000° С більше 100 років. Функціональність включає не тільки зміну температури, а також простоту обслуговування і цілісність. Таким чином ідеальний дах з керамічною черепицею TONDACH ® заощаджує до 20% річних затрат на енергію. Тому справжня черепиця також є оптимальним доповненням для низькоенергетичних, пасивних та нових сонячних будинків.

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб