м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Фірма CREATON є одним з найбільших європейських виробників керамічної черепиці. У рік на семи підприємствах компанії виробляється близько 160 млн. черепиць.
Почалося все в 1992 році, коли дві авторитетних німецьких компанії: фірма Берхтольд з міста Вертінген, яка з 1884 року спеціалізується на випалі цегли, і фірма Отт, яка протягом багатьох десятиліть виробляє цеглу в м. Аутенріде утворили компанію CREATON. Зараз CREATON виробляє близько 1000 різних варіантів форм і кольорів керамічної черепиці. Жоден інший виробник черепиці не може похвалитися такою різноманітністю.

Основні переваги черепиці Creaton

  • Якість — компанія CREATON дає 50 років гарантії на свою черепицю, встановлену відповідно до технології.
  • Екологічність — черепиця відповідає найвищим екологічним стандартам. Це стосується як безпосередньо випуску продукції, так і створених умов для працівників підприємства.
  • Дизайн — керамічна черепиця CREATON є мрією будь-якого архітектора або дизайнера, так як нараховує більше 25 найвишуканіших і неповторних моделей і не менше 100 відтінків кольорів.
  • Доступність — оптимальне співвідношення ціни і якості.Комплексність — поряд з рядовий черепицею, компанія CREATON випускає і безліч добірних елементів.
  • Інноваційні технології — безперервні дослідження і розробки унікальних технологій. Не так давно компанією CREATON було винайдено покриття «Фінесс», яке створене для захисту черепиці від старіння, підвищеної вологості та різких перепадів температури.

В даний час компанія CREATON володіє сімома заводами, які виготовляють понад 160 млн. черепиць на рік.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій