м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Фірма CREATON є одним з найбільших європейських виробників керамічної черепиці. У рік на семи підприємствах компанії виробляється близько 160 млн. черепиць.
Почалося все в 1992 році, коли дві авторитетних німецьких компанії: фірма Берхтольд з міста Вертінген, яка з 1884 року спеціалізується на випалі цегли, і фірма Отт, яка протягом багатьох десятиліть виробляє цеглу в м. Аутенріде утворили компанію CREATON. Зараз CREATON виробляє близько 1000 різних варіантів форм і кольорів керамічної черепиці. Жоден інший виробник черепиці не може похвалитися такою різноманітністю.

Основні переваги черепиці Creaton

  • Якість — компанія CREATON дає 50 років гарантії на свою черепицю, встановлену відповідно до технології.
  • Екологічність — черепиця відповідає найвищим екологічним стандартам. Це стосується як безпосередньо випуску продукції, так і створених умов для працівників підприємства.
  • Дизайн — керамічна черепиця CREATON є мрією будь-якого архітектора або дизайнера, так як нараховує більше 25 найвишуканіших і неповторних моделей і не менше 100 відтінків кольорів.
  • Доступність — оптимальне співвідношення ціни і якості.Комплексність — поряд з рядовий черепицею, компанія CREATON випускає і безліч добірних елементів.
  • Інноваційні технології — безперервні дослідження і розробки унікальних технологій. Не так давно компанією CREATON було винайдено покриття «Фінесс», яке створене для захисту черепиці від старіння, підвищеної вологості та різких перепадів температури.

В даний час компанія CREATON володіє сімома заводами, які виготовляють понад 160 млн. черепиць на рік.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб