м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Футура1. Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

CREATON Футура має унікальну форму, що дозволяє значно швидше відводити дощові потоки, не дозволяючи їм накопичуватися на даху. Відмінні характеристики: гладка форма, елегантний зовнішній вигляд і розкішна колірна гамма. Своєрідна форма дозволяє світлу й тіні грати на поверхні, збільшуючи, таким чином, її оптично.
На 1 кв. метр поверхні покрівлі йде близько 11 штук черепиці вагою трохи більше чотирьох кілограмів. Поверхня має гарний зовнішній вигляд, а також прекрасне співвідношення ціни і якості, яке в наш час зустріти дуже непросто. Монтується черепиця досить легко і за короткий час, що дозволяє обходитися без допомоги фахівців. Сама по собі черепиця досить велика і при загальному розмірі 300 на 482 міліметрів має корисні розміри 237 на 374 міліметра. Кут нахилу ската даху не повинен бути менше 10 градусів, що ускладнює схід снігу в зимовий час. І в той же час унікальна форма черепиці дозволяє спростити цей процес.
Колірна гама моделі досить різноманітна, тут можна зустріти самі несподівані відтінки, поєднуючи які між собою можна викласти на поверхні даху справжні витвори мистецтва.

Технічні характеристики

Витрата: 11,7 - 12,7 шт/м2
Крок обрешітки: 35,7 - 38,0 см
Загальні розміри черепиці: 26,5 х 44,5 см
Вага черепиці: 3,7 кг
Вага одного квадратного метра: 45,1 кг
Кількість черепиці на палеті: 288 шт
Рекомендований кут нахилу: 20о
Мінімальний ухил покрівлі із застосуванням додаткової гідроізоляції: 10о

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб