м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Гармонія. Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Натуральна керамічна черепиця «HARMONIE» (Гармонія) - це універсальна черепиця, яка відрізняється особливою гнучкістю і рухливістю. Така рухливість забезпечується спеціально розробленими поздовжнім зазором до 25мм, який дозволяє укладати її на даху різної конфігурації. Перекриває безшовне фальцеве з'єднання, робить зовнішній вигляд більш естетичним, а також виключає накопичення бруду.
Черепиця «HARMONIE», в порівнянні з іншими моделями в своєму класі, є малоформатною і найбільш гнучкою, тому вона ідеально підходить для покрівлі дахів різних форм і розмірів. Яким би не був ухил, форма, довжина і ширина даху, черепиця «HARMONIE» є найоптимальнішим вибором в плані економічності. При цьому дана модель черепиці надає привабливості зовнішньому вигляду даху.
З цією моделлю черепиці будь-який дах буде виглядати гарно, так як вона має відмінний сучасний дизайн і безліч додаткових аксесуарів. А головне, вона надійно захистить Ваш будинок від протікань дощу, оскільки має чотирикратний захист. Такій черепиці не страшний навіть сильний вітер.

Технічні характеристики

Розміри: 250 мм х 410 мм
Вага: 3,0 кг / шт. або 45,6 кг / м²
Допустимий ухил для укладання черепиці від 10 ° до 90 °

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб