м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Преміон. Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Черепиця моделі CREATON Преміон, по праву вважається універсальною моделлю, так як успішно застосовується практично у всіх регіонах з самими різними природними умовами. Черепиця даної моделі проводиться зі спеціальних матеріалів, що дозволяють використовувати готові черепички практично при будь-яких температурних перепадах. Важливою відмінною особливістю саме цієї моделі є те, що вона проводиться за спеціальною технологією, при якій форма замішується з унікальної дрібнозернистої суміші і обпалюється при температурі в 1100 градусів. Дрібнозерниста основа не дає бруду та атмосферним опадам забруднити черепички або якимось чином зруйнувати їх. Таким чином, досягається максимальна стійкість черепиці до агресивних умов зовнішнього світу.
Кольорові рішення CREATON Преміон настільки різноманітні, що практично для кожного будинку можна підібрати оптимальний варіант.

Технічні характеристики

Витрата: 11,6 - 12,8 шт/м2
Крок обрешітки: 35,4 - 37,8 см
Загальні розміри черепиці: 28,0х46,0 см
Вага черепиці: 3,6 кг
Вага одного квадратного метра: 43,9 кг
Кількість черепиць на палеті: 240 шт
Рекомендований кут нахилу: 18о
Мінімальний ухил покрівлі із застосуванням додаткової гідроізоляції: 7о

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій