м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Рапідо1. Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Черепиця CREATON Фальццігель Рапідо - це чудове покрівельне покриття від відомого німецького виробника, який радує своїх шанувальників якісною продукцією вже протягом понад 50 років. Завдяки настільки величезному досвіду роботи в даній сфері, розробникам керамічної черепиці вдалося з'єднати воєдино: висока якість, надійність і найширший асортимент кольорів, що дозволяє кожному вибрати продукт залежно від власних уподобань.
Німецький виробник CREATON створив досконалу пазову черепицю зі спареними жолобами, яка гарантує пристойну економічність. Цього вдалося домогтися завдяки великому формату виробу. Краса даної моделі покрівлі просто вражає людську уяву. CREATON Rapido - це найкраще поєднання якості і ціни, яке тільки можна зустріти на сучасному будівельному ринку.
Великий розмір матеріалу знизив витрати черепиці до 8 шт. / м ², що, не дивлячись на всю красу і функціональність моделі, робить її бюджетною. За рахунок великої зони зсуву, черепиця володіє хорошою гнучкістю, що досить зручно під час її монтажу. Яскраво виражена система пазових з'єднань в тандемі з високими ребрами і подвійними бічними пазовими з'єднаннями забезпечують досить пристойну довговічність виробів.

Технічні характеристики

Витрата: 8,1 - 8,8 шт/м2
Крок обрешітки: 41,0 - 44,0 см
Загальні розміри черепиці: 32,5 х 50,2 см
Вага черепиці: 5,1 кг
Вага одного квадратного метра: 41,3 - 44,9 кг
Кількість черепиць на палеті: 168 шт
Рекомендований кут нахилу: 18о
Мінімальний ухил покрівлі із застосуванням додаткової гідроізоляції: 10о

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович