м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Симфонія1. Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Ця модель, хоча з вигляду виконана в суворій звичній для нас формі, зазнала деяких модифікації в напрямку модерну. CREATON Симфонія, напевно сама популярна модель S-подібної форми, яку можна зустріти на сучасному ринку будівельних матеріалів. Ідеально підходить, практично для будь-якого даху і якісно захистить вашу покрівлю від протікання та інших несприятливих впливів навколишнього середовища.
Модель черепиці CREATON Симфонія знайшла найбільше застосування в північних землях Німеччини і в країнах північної Європи. Виробник, при виготовленні даної моделі застосовує інноваційну технологію випалення - безконтактний випал. Це дозволяє провести рівномірне прогрівання кожного сегмента черепиці, завдяки чому і вдається отримати досить міцну і якісну черепицю. Черепиця CREATON Симфонія надійно захистить вашу покрівлю від будь-якого типу атмосферних опадів, а також і від річного палючого сонця, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд. Завдяки застосуванню спеціальних глиняних сумішей при виробництві, вдалося отримати черепицю з настільки дрібними порами, що волога не в змозі проникати глибоко. Завдяки цій властивості, покращилася опірність черепиці до руйнування при замерзанні.
Колірна гама даної моделі представлена в самих різних варіантах. Але, найбільше застосування отримав саме традиційно-червоний відтінок, він є лідером продажів.

Технічні характеристики

Витрата: 10,9 - 12,2 шт/м2
Крок обрешітки: 22,8 - 23,2 см
Загальні розміри черепиці: 30,0 х 48,2 см
Вага черепиці: 5,1 кг
Вага одного квадратного метра: 58,6 кг
Кількість черепиць на палеті: 200 шт
Рекомендований кут нахилу: 18о
Мінімальний ухил покрівлі із застосуванням додаткової гідроізоляції: 7о

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович