м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Титанія. Керамічна черепиця Creaton

Інші виробники:

Керамічна черепиця « TITANIA » ( Титанія ) відрізняється вишуканістю , довговічністю , великим форматом і плоскою поверхнею голландського типу. Дана модель черепиці об'єднала в собі найсучасніші запатентовані рішення . Завдяки своїй великоформатності 322ммх515мм , черепиця досягла оптимального співвідношення економічності , ціни і якості . Витрати такої черепиці досить малі і становлять 9 шт . / м² , до того ж черепиця такого великого формату легко і швидко монтується на дах .
Черепиця « TITANIA » має профільовану внутрішню поверхню , завдяки якій покрівля придбала додаткову міцність , захист від накопичення конденсату і більший термін служби . Крім цього, черепиця має відмінну конструкцію замків , що дозволяє легко відводити воду від опадів . Також унікальна форма замків надійно скріплює черепицю між собою , що робить її надійною і стійкою до поривчастого вітру . Черепиця може укладатися на даху з ухилом в 10 ° - 90 ° .
Незважаючи на досить великий формат плиток черепиці « TITANIA » , покрівля досить гнучка і може огинати практично будь-яку форму даху .
Така функціональність досягається за рахунок хорошої рухливості плиток черепиці в з'єднаннях , яка становить 44мм .

Технічні характеристики

Розмір - 324мм х 515мм .
Вага - 5,2 кг / шт . або 49,4 кг / м² .
Допустимий ухил даху для монтажу черепиці від 10 ° до 90 °

Черепиця « TITANIA » також відрізняється унікальним дизайном . Кожна деталь черепиці - досконала , а сукупність таких деталей забезпечує дивовижний візуальний ефект і ідеальний розподіл світла і тіні . Характерна хвиляста форма черепиці створює разюче гарний зовнішній вигляд даху з гармонійним дизайном .
Ця черепиця поєднує в собі не тільки естетичність зовнішнього вигляду , але і найвищу якість , міцність і довговічність .

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб