м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічна черепиця TEJAS BORJA

Інші виробники:

Більше 110 років іспанська компанія Tejas Borja проектує і створює керамічну черепицю, постійно адаптуючи модельну лінійку до нових потреб клієнтів. На сьогодні продукція Tejas Borja реалізується не лише в самій Іспанії, але і за її межами у більш ніж 60 країнах по всьому світу. Незалежно від клімату і погодних умов іспанська керамічна черепиця надійно захищає будинки і приносить естетичний комфорт власникам будинків і їх сусідам.
Керамічна черепиця Tejas Borja - відтворює усі тонкощі і відтінки античної і сланцевої черепиці не лише в кольорі але і у фактурі черепиці.
Компанія Tejas Borja - у своєму виробництві використовує глину з власних кар'єрів у Валенсії, Аліканте і Кастельоне.
Високі вимоги до якості продукції, що випускається, дозволяють керамічній черепиці від Техас Борха знаходитися в технологічному авангарді серед конкурентів.

Серед основних переваг цієї черепиці можна виділити такі :

  • Більше 250 видів і кольорів черепиці.
  • Оригінальні рішення, які не зустріти у інших виробників.
  • До 50 років гарантії.

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій