м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічна черепиця Tondach

Інші виробники:

Концерн Tondach володіє 34 заводами, складськими комплексами і фірмами в різних країнах європейського Союзу . Керамічна черепиця Тондах - це сувора геометрія форм , багатий вибір кольорів і покриття , спецзамовлення , більше 20 різних профілів тільки з основної пропозиції дозволяють втілювати в життя найвишуканіші і сміливі архітектурні задуми .
Асортимент продукції концерну TONDACH широкий — 19 різних моделей черепиці та цікава кольорова гамма, дозволяють втілювати в життя вишукані та найсміливіші архітектурні рішення.

Основні переваги черепиці Tondach

  • Якість і термін експлуатації – найвищий контроль якості забезпечується строгою системою контролю. Цей процес не стоїть на місті і постійно покращується, забезпечуючи термін експлуатації покрівлі до 100-років.
  • Екологічна чистота. Матеріалом для керамічної черепиці служить натуральна глина, яка є екологічно чистим будівельним матеріалом.
  • Захист від шуму. Завдяки своїм якостям та конструкції, черепиця ізолює звук краще ніж інші види покрівельних матеріалів.
  • Міцність. Черепиця витримує точкове навантаження 280 кг/см2. Вона легко витримує будь-які снігові та вітрові навантаження, а у випадку механічного пошкодження, кожна черепиця може бути легко замінена.
  • Незмінність кольору. Завдяки технології виробництва колір залишиться незмінним протягом десятиліть

Покрівельна система «Tondach» включає в себе різні добірні елементи та аксесуари.

Напишіть нам


Скасувати
Керамічна черепиця Тондах є прекрасним покриттям, здатним додати витонченості кожній будівлі.

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій