м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Композитна черепиця

Інші виробники:

Кожен, хто будує будинок, стикається з питанням вибору покрівлі. Покрівля - це найбільший елемент фасаду будинку, його візитка. Те, яке враження зробить будинок, залежить, в першу чергу, від того, як виглядатиме дах, з якого матеріалу він зроблений.
Композитна черепиця будь-якого виробника дозволить зробити Ваш будинок унікальним, красивим, таким, що запам'ятовується, підвищить його привабливість в очах потенційних покупців(якщо Ви коли-небудь захочете його продати).
Композитна черепиця являє собою багатошаровий покрівельний матеріал, основою якого є сталевий лист товщиною 0,5 мм, покритий шаром спеціального складу з алюмінію, цинку і кремнію. Подібний захист металу від корозії, на сьогоднішній день, вважається кращим.

Переваги композитної черепиці

  • Чудові зовнішні характеристики. Завдяки цьому, така черепиця підходить для облаштування будинків, як у класичному, так і в сучасному Hi-Tech стилі.
  • Тривалий експлуатаційний ресурс (більше 50 років).
  • Невелика вага у поєднанні з найширшим асортиментом колірного виконання.
  • Великий вибір форм.
  • Лист матеріалу має невеликі і тому зручні, в процесі монтажу, розміри, що знижує витрати черепиці при облаштуванні складної покрівлі.
  • Гранулят на основі натурального каменю, зробить вигляд покрівлі престижним і ефектним.
  • Черепиця є чудовою перешкодою для шуму, вітру, дощу.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій