м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Композитна черепиця Gerard

Інші виробники:

AHI Roofing є світовим лідером у виробництві композитної черепиці(GERARD), і входить до Промислової Групи Fletcher Building.
Компанія AHI Roofing очолює світовий ринок композитної покрівельної черепиці з профільованого металу упродовж більше п’ятдесяти
років. Тільки у 1990-х роках інші компанії спробували конкурувати з AHI Roofing. Щоб залишатися попереду в даній галузі, AHI Roofing продовжує утримувати фокус на дослідженнях, розробках і конструкторських інноваціях, щоб відповідати потребам ринку в довговічній покрівельній продукції преміум-класу.
Якість черепиці GERARD® перевірена у різних кліматичних умовах.
Розпочавши з виробництва композитної черепиці для потреб Нової Зеландії, AHI Roofing дуже скоро почала продавати її по всьому світу. У AHI ROOFING є більш ніж 60-річна традиція виробництва цього матеріалу. Тому 50-річна гарантія, що надається, ґрунтована не лише на лабораторних дослідженнях, як у інших виробників, але і на багаторічному досвіді експлуатації.
У композитної черепиці Gerard мінімальне осипання кам’яної крихти при вигині або обрізанні листа черепиці.
Технічні дані GERARD
Сталь - серце черепиці, вона забезпечує профільованим листам силу, жорсткість і невагомість. Марки стали, які використовуються, досить еластичні для формування покрівельного листа без тріщин і в той же час досить жорсткі, щоб витримувати навантаження без деформації.
АЛЮМОЦИНК(Zincalume®) Основний захист сталі - покриття алюмоцинк, яке містить біля 55 алюмінія і 43,5 цинку. Алюмоцинкове покриття поєднує в собі захист від корозії алюмінію з протекторним захистом цинку, даючи сталевому листу захисні переваги обох металів. Значна перевага цинку в тому, що він має властивість затягування не покритих областей металу цинкоалюмом, наприклад, зрізів, отворів, подряпин і так далі. Усе це забезпечує тривалий термін служби.
ЗАХИСНИЙ ШАР АКРИЛОВОЇ СМОЛИ. Це покриття наноситься на обидві сторони алюмоцинку і створює ефект тонованої акрилової плівки 1-2 мікрон. Це забезпечує єдину конструкцію, що підвищує з’єднання базового покриття.
БАЗОВЕ ПОКРИТТЯ Базове покриття є спеціально розроблена акрилова смола високої якості. Базове покриття виконує дві функції.
По-перше, утримує кам’яну крихту, яка формує декоративний шар черепиці.
По-друге, захищає основу листа від дії вологи і ультрафіолетового випромінювання. Базове покриття також містить альгіцид, який пригнічує зростання плісняви і лишаїв на даху. Альгіцид є ефективним не лише для уповільнення зростання цих організмів, але і вода, зібрана з даху, може використовуватися в побутових цілях.
КРИХТА Шар базальтової крихти застосовується для забезпечення привабливості покрівлі і підвищення стійкість до УФ-випромінення. Крихта застосовується так, щоб на все 100% покрити базовий шар. Випробування показали 30-річну експлуатацію без зміни кольору. Якщо для виробництва черепиці потрібні кольори, які не входять в обмежений діапазон природних кольорів, то для надання потрібного відтінку використовуються натуральні пігменти, стійкі до термічних навантажень і ультрафіолету.
ДЕКОРУВАННЯ ГЛАЗУРЮ Останній фінішний шар - акрилова глазур, що надає поверхні листа блиск і збільшує стійкість до механічних ушкоджень.

Переваги продукції Жерард

  • Монтаж черепиці Gerard здійснюється оригінальним методом горизонтального кріплення. Листи кріпляться один з одним і фіксуються в 8 точках. Це дозволяє виключити протікання, зберегти покрівлю без ушкоджень при шквальному вітрі.
  • Після строгих міжнародних тестів на вогнестійкість покрівля Gerard отримала відповідний високий клас пожежобезпеки. Легкий дах не впаде під час пожежі. А сама сталева основа і негорюче покриття не дасть вогню поширюватися по даху.
  • В основі виробів з Нової Зеландії лежить сталь, отримана із залізистого піску за особливою технологією. Родовища сировини були відкриті на Західному узбережжі острова. Сталь покривається антикорозійним складом з алюмінію і цинку.
  • Покрівля Gerard важить в 7 разів менше ніж натуральні покрівельні матеріали. Ц означає, що з виробами від AHI Roofing можна добитися більшої економії при високій якості і рекордній довговічності даху з композиту.
  • Компанія гарантує безпроблемну експлуатацію своїх виробів упродовж півстоліття. Усі шари наносяться на продукт після його штампування - це виключає появу мікротріщин.
  • Безшумність завдяки базальтовому покриттю і системі з’єднання модулів між собою.
  • Відсутність лавиноподібного сходу снігу і стійкість до ушкоджень при випаданні граду.

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій