м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Мансардні вікна

Інші виробники:

Мансардне вікно, це вікно призначене для встановлення на даху будинку з мансардним приміщенням. Воно має витримувати значні навантаження і бути стійке до несприятливих природних впливів (дощ, сніг, вітер, мороз). У нас ви можете замовити вікна ROTO, VELUX і FAKRO. Вибір мансардних вікон - дуже важливий момент при облаштуванні мансардного поверху. Мансардні вікна врізаються безпосередньо в дах, пропускаючи в приміщення максимум світла, забезпечуючи вентиляцію, а також захищаючи кімнату від проникнення вологи ззовні.
При виборі розмірів мансардного вікна треба враховувати, що 1 м² скла освітлює 8 - 12 м² площі мансарди. Виходячи з площі під покрівельного приміщення можна розрахувати якого розміру і яка кількості вікон буде оптимальною. Також, для того щоб визначитися з параметрами вікна треба врахувати відстань між кроквами, оскільки це впливає на його ширину.
Щоб правильно підібрати матеріал мансардного вікна треба визначитися з призначенням мансардного приміщення. Якщо це буде приміщення з підвищеною вологістю, то рекомендується вибрати вікно з ПВХ. У приміщеннях з нормальним рівнем вологості можна встановити вікна як з дерева, так і з ПВХ в традиційному, білому, кольорі або в ламінації.
Типи відкривання вікон
Якісне вікно - це більше свободи і більше комфорту в мансарді.
Центрально-поворотні вікна - це класичне рішення з віссю повороту в 1/2.
Другий варіант вікно з піднятою віссю повороту стулки і відрізняється воно від традиційної моделі вікна більшою функціональністю і підвищеним комфортом в обслуговуванні.
Третій - вісь повороту вікна розміщена в 3/4 висоти, завдяки цьому внутрішня частина стулки «не входить» в приміщення і, якщо використовується комбінована система відкривання, що дозволяє обслуговувати вікно за допомогою всього однієї ручки, то таке вікно відрізняється найвищою функціональністю.
При виборі мансардних вікон варто звернути увагу на найбільш зручний спосіб відкривання, з урахуванням запланованого рівня висоти установки вікна. У разі мансардних вікон Roto висота верхнього краю вікна може перевищувати навіть 2 м, унаслідок того, що вікна обслуговуються за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині вікна. У разі установки вікон у важкодоступних місцях відмінним рішенням стануть моделі з обслуговуванням на дистанційному керуванні за допомогою перемикача або пульта. Такі моделі також можуть бути оснащені солярним модулем, за допомогою якого вікно може працювати без доступу до електроенергії.
Переваги мансардних вікон
- Більше сонячного світла. Доведено, що чим більше сонячного світла отримує людина, тим комфортніше і здоровіше він себе відчуває. А мансардне приміщення - це саме сонячне місце у будинку, з якого до того ж відкривається прекрасний вид. Мансардні вікна забезпечують на 50% більше світла і ними можна освітити навіть найтемніші куточки.
- Оптимальне використання житлової площі. Влаштовуючи у будинку мансарду, Ви економите простір і засоби. Окрім цього, мансардний поверх скорочує тепловтрати через дах майже на 9%. Великим плюсом є те, що для мансардного вікна не потрібні спеціальні конструкції : це повністю готовий до установки елемент.
- Економічно. Склопакети в мансардних вікнах заповнені аргоном і тому мають низькоемісійний шар, який захищає від перегрівання приміщення влітку і охолодження зимою. А це, у свою чергу, дає прекрасну теплоізоляцію.
- «Безпека передусім». Мансардне вікно удароміцне і безпечне в експлуатації. Крім того, воно абсолютно герметичне, так що Ви будете захищені від протікань і інших неприємностей.
- Комфорт в приміщенні. Природне світло - це завжди комфорт, тому як він по-особливому розкриває інтер’єр приміщення. І якщо ретельно продумати місце розташування вікон, правильно вибрати його розміри і форми, то можна добитися максимального комфорту і зробити приміщення дуже функціональним.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович