м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Blachy Pruszynski

Інші виробники:

Компанія Blachy Pruszynski була створена в 1985 р. і з початку своєї діяльності займалася виготовленням аксесуарів з металу. На межі вісімдесятих та дев’яностих років почався динамічний розвиток компанії та кінцевий вибір галузі фірми як виробника покрівлі та фасадів.
З початку діяльності Правління робить рішучий крок на постійну модернізацію промислової бази, а також на підвищення кваліфікації персоналу. Вся продукція заводу «Прушинскі» сертифікована, надається 10 літня гарантія на метал. Компанія «PRUSZYNSKI» випускає два профілі металочерепиці: це Крон і Шафір з кроком решетування 350 і 400 мм. Зовнішній вигляд даних профілів нагадує класичну черепицю, це данина традиціям, які й у сучасності здатні створити неповторне враження від покрівлі й самого будинку, виділяючи його поміж навколишнього ландшафту.
Запорука високої якості продукції заводу «Прушинські» полягає у використанні якісної сировини тільки від європейських виробників: метал оцинкований — Arcelor-Mittal (Польща); метал з полімерним покриттям від виробників Myriad (Франція), Voest Alpine (Австрія), Arcelor (Люксембург), Salzgitter (Німеччина).

Товари Blachy Pruszynski

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб