м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

BUDMAT

Інші виробники:

Виробництво «BUDMAT»® оснащене новітнім шведським і швейцарським обладнанням , також компанія використовує інноваційні технологічні рішення - все це гарантує випуск найкращого продукту .
Модульна металочерепиця «Венеція» була створена, щоб підкреслити красу класичних будівель. Красива лінія, форма, що нагадує керамічну черепицю, ідеальне укладання на даху і, перш за все, прекрасний захист для будинку.
Модульна металочерепиця доступна на вибір у багатьох найбільш популярних кольорах, з трьома унікальними покриттями: шведським Prelaq X-Matt, з німецьким матовим покриттям D-Matt і глянцевим S-Pure. Ці покриття, крім найважливішої функції - захисної, мають також великі декоративні переваги. Завдяки цьому модульна металочерепиця ідеально підходить в якості покрівлі для будь-якого об'єкта.

Товари BUDMAT

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович