м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Мінеральна вата IZOVAT

Інші виробники:

IZOVAT - це мінераловатні плити, що виготовляються "Житомирським заводом теплоізоляційних матеріалів» на сучасній високотехнологічній виробничій лінії, розробленій та змонтованій італійською компанією Gamma Meccanica. До продуктової програми включено базальтові теплоізоляційні плити щільністю 30 ... 200 кг/м3
В якості в'яжучого компонента використовуються карболо-карбамідні смоли, які не містять у своєму складі вільного фенолу. Вміст органічних речовин становить за масою 3-5%. Основною сферою застосування базальтового утеплювача IZOVAT є будівництво, а також виробництво будівельних матеріалів - як утеплювач для тришарових сендвіч -панелей.
Технологічний процес виробництва мінвати є безвідходним і екологічно чистим. Вся номенклатура продукції виробляється згідно ДСТУ Б В.2.7-167: 2008 "Вироби з мінеральної вати на синтетичному зв'язуючому".

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович