м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Сланцева покрівля

Інші виробники:

Покрівля з натурального сланцю — елітний покрівельний матеріал був створений природою приблизно 400 млн. років тому. Саме сланцем з 15-го століття покривали дахи європейських замків. Сланець володіє найважливішою перевагою: сланцевими лусками можна закрити весь покрівельний килим при будь-якій геометрії покрівлі. Крім того, це найдовговічніший покрівельний матеріал. Благородний темно-сірий, майже чорний колір (найбільш поширений колір сланцевої породи), нерівна, шарувата структура, характерний «масляний» блиск, все це створює неповторний стиль «під старовину», що привело до справжнього буму сланцю в Західній Європі. Для орнаментів використовується сланець бордового і зеленого кольорів.

Сланець володіє природною красою завдяки великому вибору кольорів, відтінків і тонів, кожен з яких передає неповторну натуральну гаму на даху вашого будинку. Варіанти кольорів і фактур приголомшують уяву: матінка-природа воістину перевершила себе, створюючи цей неймовірно красивий матеріал. Як і всі натуральні камені, сланець є одним з найбільш економічних матеріалів. Він набагато дешевший, наприклад, кварциту або мармуру, завдяки тому, що сланець легко добувати і дешевше імпортувати, чим деякі з цих продуктів. Сланець – це простий і естетичний покрівельний матеріал, що дозволяє дизайнерам реалізовувати фактично будь-який проект. Сланцеву крівлю, одну з найбільш дорогих покрівельних систем, можна назвати однією з найдешевших, якщо справа стосується її безкінцевого терміну служби.

У місцевостях з сильними вітрами, а також при утепленому покритті обрешітка виконується у вигляді суцільної опалубки з дошок завтовшки в 25 мм. В цьому випадку опалубку доцільно покривати укладеною насухо вологозахисною паропроникною мембраною. Сланцева покрівля може влаштовуватися трьома способами: англійським, французьким або німецьким, залежно від форми, яка надається плиткам.

Зважаючи на всихання дошок, що загрожує розтріскуванню сланцю, необхідно, щоб всі цвяхи, які забиваються в сланцеву плитку, доводилися на одну дошку опалубки. Характерною ознакою німецького способу є вкладання плиток під кутом до карнизу.

Вкладання плиток під кутом до карнизу проводиться з тією метою, щоб вода стікала по похилій кромці плитки і через нижній кут капала на нижню плитку. Чим пологіша покрівля, тим більший приймається кут нахилу рядів плиток до карнизу. Природно, що при такому вкладанні прискорюється стік води з покрівлі, оскільки вона не затримується на розширеній частині плиток.

Для отримання цілком водонепроникної покрівлі при виборі напряму вкладання плиток (вправо або вліво) слід враховувати напрям вітрів. Вкладання сланцевих плиток починають від ринви, де вкладаються найбільш крупні плитки; до коника покрівлі ширина плиток поступово зменшується. Плитки вкладаються з накриттям в 60 — 90 мм; накриття влаштовується тим більше, чим менший нахил скату покрівлі. У міру наближення до звісу покрівлі накриття збільшується. Сланцеві покрівлі, які влаштовуються за англійським способом, покриваються плитками, які мають форму прямокутника.

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович