м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Сланцева покрівля CUPA

Інші виробники:

Сланець пропонується в дуже широкому спектрі розмірів і геометричних форм. Найпопулярніші в покрівельному облаштуванні розміри 15х20 см і 30х60 см, форма прямокутна. Товщина сланцевих пластин може бути різна від 3,5 до 20 мм. Найчастіше використовується сланцева плитка в 5-7 мм.
Натуральний сланець - це елітний покрівельний матеріал, який повністю виправдовує свою високу вартість. Адже не тільки видобуток сланцю процес трудомісткий, але і сланцева плитка створюється із брили каменю вручну. Будучи символом респектабельності, сланцева покрівля своєрідний «дрес-код» дорогого і ексклюзивного будинку.

Переваги сланцевої покрівлі CUPA PIZZARRAS

  • Якість — компанія CREATON дає 50 років гарантії на свою черепицю, встановлену відповідно до технології.
  • Герметичність - практично нульова гігроскопічність, що виключає підвищення навантажень на конструкції будівлі в результаті впливу атмосферних опадів і високої вологості повітря.
  • Довговічність - середній термін служби сланцевих покриттів CUPA складає більше 100 років. Крім того, після установки, експлуатаційні витрати практично рівні нулю.

  • Екологічність матеріалу обумовлена його натуральною природою.

  • Краса і естетичність - ознаки, що визначаються різноманіттям природних відтінків і неповторністю текстури матеріалу.

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович