м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Zambelli

Інші виробники:

Zambelli найбільша торговельна марка в Європі. Під цим знаменитим брендом виробляються водостічні аксесуари для 400 німецьких покрівельних компаній, а за межами Німеччини, приблизно для 50 дистриб'юторських компаній-партнерів.

Основні переваги Zambellі

  • У Zambelli - найбільша лінійка продуктів в Європі (багато видів металу, розмірів) - більше 5000 артикулів.
  • Zambelli - товщина металу 0.55 мм. Інші виробники використовують матеріал 0.5 мм товщиною максимум, що не відповідає Європейським стандартам DIN.
  • Zambelli - наші ринви глибше (переносять більше води) і наші аксесуари зварені, а не спаяні. Зварювання вже на один ступінь вище за якістю.
  • Zambelli - якість продукції видно за ступенем прилягання матеріалів: Усі позиції мають бездоганну посадку (Підгонку при кріпленні один з одним), тому що самі основні позиції є продуктом власного виробництва. Наш товар розроблений для потреб професійних покрівельників.
  • Zambelli - найпоширеніша компанія в Європі, тому що виробляє водостічні аксесуари для 400 німецьких дилерів , а за межами Німеччини, приблизно для 50 дистриб'юторських партнерів. Більшість з них - дилери, деякі - виробляють жолоби і труби під себе, а інша комплектація проводиться на заводах Zambelli під іншими логотипами або брендами.
  • Zambelli - це не тільки якість і довговічність, а й бездоганний зовнішній вигляд, так як на особових частинах водостічної системи , ви не побачите вальцьованих з'єднань , пайки і т.д. . А в елітному, мідному водостоці - всі зварні шви шліфуються. Кутовий елемент ринви - повністю з цілісного матеріалу, що виключає будь-які протікання по закінченню часу.
  • Zambelli - це особливий підхід до безпеки на даху. Так як водостічна система є «останньою лінією перешкоди » при всіляких рухах пов'язаних з падінням людини або елементів покрівлі, то всі кріплення, жолобчасті з'єднання, товщина кронштейнів, принцип кріплення - розрахована на опір при ривку в 120кг, чого немає у інших виробників.
  • Zambelli - це правильне проектування елементів водостоку, яке дозволяє при одних і тих же показниках розмірів інших виробників, істотно відрізняться за збільшеною водопровідності жолобів, водоприймальних воронок і т.д.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович