м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Бруківка CRH klinkier

Товари CRH klinkier

8 аргументів на користь клінкерної бруківки

  • Довічна гарантія кольору. Не тьмяніє, не стирається, завжди зберігає живий, чудовий вигляд.
  • Не потребує догляду. За клінкерною бруківкою доглядає сама природа – на неї благотворно впливають сонце (висушує та підкреслює яскравий, живий колір) та дощ (змиває бруд).
  • Можливість використання з обох боків. Бруківку можливо в будь-яким момент вийняти, перевернути або перенести інше місці, оскільки вона не кріпиться до ґрунту, а в якості лицьової можуть використовуватися цілих 5 поверхонь.
  • Клінкерна бруківка у 4 рази міцніша за бетонну, оскільки формована та пресована глина внаслідок випалювання спікається, що гарантує високу міцність матеріалу. Клінкерна бруківка товщиною 45 мм = бетонна бруківка товщиною 80 мм.
  • Відноситься до найвищого класу міцності на стирання (стирається у 40 разів менше, ніж бетонна бруківка). Міцність і красота на тривалі роки.
  • Повністю екологічний продукт без штучних добавок, домішок та фарбників. Не шкідливий для навколишнього середовища – виготовляється шляхом випалення виключно з глини та чистого промитого піску.
  • Не потребую стягування, гідроізоляції та додаткових оздоблювальних матеріалів. Вільно укладається на підсипку з гравію.
  • Широкий вибір кольорів - натуральних та однорідних по всій товщині бруківки. Стійкий колір отриманий шляхом випалення глин, завдяки чому утворюються натуральні відтінки.
Матеріал
Кераміка - глина, яка випалюється при температурі 1100 °С.
Товщина клінкерної бруківки 45 мм = 80 мм бетонної бруківки
45 мм. Клінкерна бруківка товщиною 45 мм має параметри, які перевершують бетонну бруківку товщиною 80 мм.
Міцність на стиск
200 МПа (навіть при товщині 45 мм), у 4 рази збільшена міцність, екструдована та спресована глина спікається під час випалювання, що гарантує підвищену міцність матеріалу.
Колір
Тривкий, не тьмянішає, однорідний по всій товщині. Багатство кольорової гамми, що зумовлено використанням суміші різних глин, з яких в процесі випалювання отримують різні кольори, без штучних домішок й барвників. Довічна гарантія збереження кольору.
Використання
Проста та завжди актуальна форма надає величезні можливості компонування. З однакових елементів бруківки, укладених на пласких поверхнях, можна виконувати бордюри, сходини, карнизи та інші малі архітектурні форми.
Кількість лицьових поверхонь
5 поверхонь для використання в одній бруківці
Стійкість до ковзання
Найвища стійкість до ковзання (клас U3) у будь-яких умовах (суха та волога поверхня), оскільки в ході експлуатації поверхня не поліруватиметься.
Міцність на стирання
Клас А3 - найвищий. Середня кількість матеріалу, стертого внаслідок випробування у відповідності до норми PN EN 1344, не може перевищувати 450 мм3 (клінкерна бруківка, що піддається випробуванню, розміром 200*100 мм може стертися в ході випробувань не більш як на 0,025 мм). Стирання клінкеру у 40 разів менше порівняно з бетоном!
Стійкість до слабких кислот
Стійка. Стійкість до слабких кислот (наприклад, лимонний сік або оцет) - це природна риса кераміки, оскільки глина, яку використовують для виробництва клінкеру, внаслідок обробки змінює свою структуру та набуває форми, яка не вступає в хімічні реакції. Завдяки цьому, бруківка володіє стійкістю до впливу кислот, миючих засобів та інших їдких речовин.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб