м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Бруківка Vandersanden

Тротуарна клінкерна бруківка VANDERSANDEN HUWA - це традиційна бруківка від відомого у всьому світі виробника цегли і бруківки з натуральної глини концерну VANDERSANDEN.
Зовнішній вигляд тротуарної бруківки VANDERSANDEN HUWA не залишить Вас байдужим, тому що кожен крок, який Ви зробите по ній, залишатиме у Вашій свідомості відчуття тепла і комфорту. Колірна гамма цього матеріалу дозволить Вам і Вашому архітекторові спроектувати саме те, що Ви побажаєте, ідеально гармоніюючи з навколишнім ландшафтом Вашого будинку.
Тротуарна бруківка HUWA має такі формати waalformaat, dikformaat, keiformaat і langformaat, з обробкою піску або без, в десятках різноманітних кольорів і структур. Для архітекторів-містобудівників і ландшафтних архітекторів це означає практично необмежену свободу проектування. Завдяки різним форматам тротуарну бруківку завжди добре поєднувати з іншими матеріалами.
ПЕРЕВАГИ БРУКІВКИ VANDERSANDEN HUWA
Уся тротуарна плитка VANDERSANDEN HUWA виготовляється з елементами розпорів власної патентованої розробки. Завдяки розпіркам бруківка укладається максимально надійно. Розпірки забезпечують постійну відстань між плиткою біля 3 мм, перешкоджаючи ушкодженням.
Завдяки розпіркам відколи укладеної бруківки неможливі. Тому бруківка VANDERSANDEN HUWA максимально довго виглядає естетично привабливо.
Тротуарна бруківка VANDERSANDEN HUWA стандартно поставляється без скошеної кромки(фаски). Це забезпечує красиве укладання доріжок і майданчиків з мінімальним шумом від переміщення по ній.
Проте, найголовніша перевага бруківки VANDERSANDEN HUWA з глини - її зовнішній вигляд і душевність.
Термін служби тротуарної бруківки VANDERSANDEN HUWA - близько 125 років!
Тротуарна бруківка VANDERSANDEN HUWA поставляється у форматі WF : ± 205x50x85мм.

Кількість штук в 1м.кв. = 96.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій