м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Бруківка Золотий мандарин

Інші виробники:

Компанія Золотий Мандарин Квадра - найбільший виробник бетонних виробів методом вібропресування в Україні. Технологія вібропресування - новітня технологія виробництва бетонних виробів з напівсухих бетонних сумішей з мінімальним вмістом води, що забезпечує поліпшені експлуатаційні характеристики продукції.
Компанія професійно робить тротуарну плитку, стінові блоки, огорожні камені, тротуарні і дорожні бордюри, елементи ландшафтного дизайну. Компанія працює на ринку України більше 8 років, і за цей час зарекомендувала себе надійним постачальником якісної продукції.
Мета - не робити заради виробництва, а постійно розширювати асортимент, вводити досконаліші технології і рецептури, представляти на ринок нові продукти з ще більше поліпшеними характеристиками.
Підприємство має сертифіковану акредитовану лабораторію, яка стежить за дотриманням усіх технологічних параметрів виробництва. На підприємстві введений 4-рівневий контроль якості, який включає контроль вхідних матеріалів, операційний контроль в процесі виробництва, проміжний контроль готової продукції і контроль продукції при 100 % готовності.
Виробнича потужність заводів складає 8,5 тыс кв.м тротуарної плитки в добу. Завдяки такому обсягу виробництва компанія поставляє продукцію не лише на багато державних і промислових об'єктів, але постійно збільшує кількість приватного замовника. Важливою складовою для виробництва якісної продукції є використання спеціального професійного устаткування. На підприємствах компанії Золотий Мандарин Квадра використовуються автоматичні лінії по виробництву бетонних виробів за технологією напівсухого вібропресування відомих світових брендів.
Якість продукції компанії Золотий Мандарин Квадра оцінили власники товарно-транспортних комплексів, митних терміналів, АЗС, супермаркетів, автостоянок, житлових і офісних комплексів по усій Україні. Особливе шанобливе ставлення компанія проявляє до приватного замовника. Саме для цієї групи клієнтів розширюється асортимент продукції, вводяться нові колірні рішення і види поверхонь. Компанія пропонує тротуарну плитку більше 50 видів форм в широкій колірній гаммі. Продукція компанії Золотий Мандарин Квадра задовольнить запит найоригінальнішого і вимогливішого клієнта.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб