м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ

Інші виробники:

Блоки СТОУНЛАЙТ - це ні що інше, як блоки з газобетону, або газоблоки.
Газобетон - один з найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін і перегородок в малоповерховому будівництві.
Газоблок СТОУНЛАЙТ - це пористий бетон, який виготовляється шляхом змішування цементу, води, кварцового піску, вапна і додавання алюмінієвої пудри. Для якості газобетону велике значення має використовується сировина і дотримання технології виробництва. От саме цим, в основному і відрізняється газобетон від різних виробників.
Стінові блоки – незмінно популярний продукт, адже будинки із газобетону незмінно актуальні. Вибираючи такий матеріал, Ви отримуєте можливість швидко будувати як житлові приміщення так і господарські. Одними із кращих стінових блоків вважаються блоки СТОУНЛАЙТ. Вони випускаються у двох варіантах густини D400 і D500. Всі газоблоки виробника СТОУНЛАЙТ мають однакові розміри та вагу, що не тільки зручно при будівництві, але і сприяє транспортуванню.
Стінові блоки СТОУНЛАЙТ можливі у двох варіантах: із гладкою поверхнею, або ж із системою паз-гребінь. Гладкі стінові блоки СТОУНЛАЙТ використовуються в більшості як стінні матеріали для внутрішніх та зовнішніх стін, будівель різного призначення. Часто використовуються при реконструкції. Завдяки гладкій поверхні та геометричні точності блоків СТОУНЛАЙТ зводить до мінімуму оздоблювальні роботи. Обираючи ж блоки із системою паз-гребінь, зауважте, що вони повинні встановлюватись тільки на розмір, що є їхньою товщиною, тоді як гладкий блок можна поставити практично на будь-яку товщину.
Характеристики газобетонних блоків СТОУНЛАЙТ:
- Надійність;
- Хороша теплоізоляція;
- Вогнестійкість;
- Стійкість до впливу погодних умов;
- Простота монтажу;
- Тривалий термін експлуатації.
Сучасні тенденції такі, що в будівництві одним із основних орієнтирів є зменшення затрат на будівництво, тому в матеріалах цінуються, економічність, невисока вартість, та зручність перевезення для уникнення затрат на транспорт та уникнення нищення газоблоків під час транспортування.
СТОУНЛАЙТ – це блоки, що ідеально підходять під ці критерії: вони екологічні, економічні завдяки своїй невисокій ціні і міцні. Стінові блоки СТОУНЛАЙТ є багатофункціональним матеріалом, тому їх можна використовувати як при будівництві несучих стін так і в якості перегородок. Кладка стінових блоків відбувається на клейовій основі, проте можливий також варіант укладання їх на будівельний розчин та розчини, які рекомендовані безпосередньо виробником.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб