м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічні блоки Leier

Інші виробники:

Керамічні блоки Leier
Австрійська компанія Leier Baustoffe пропонує високоякісний керамічний блок Leier, вироблений з використанням передових технологій. Процес виробництва керамічного блоку Leier унікальний, в результаті виходить продукція, яка характеризуються більш високим рівнем теплоізоляції, звукоізоляції, морозостійкості і вогнестійкості. Споживачі вже оцінили якість керамічних блоків Leiertherm. Це ідеальне поєднання традицій та інновацій.
Сьогодні керамічні блоки Leier випускають в багатьох країнах Європи, ми пропонуємо Leiertherm, вироблений на заводі в Словаччині, під найсуворішим контролем австрійського концерну. Leiertherm легко справляється з будівельно-архітектурними завданнями будь-якої складності. Це − якість і надійність, перевірені роками.
Керамічні блоки Leier використовуються для зведення внутрішніх і зовнішніх стін будівель. Їх використання забезпечує низьку собівартість будівництва, що проявляється в економії матеріалів, робочої сили і часу, а також низьку вартість експлуатації будинку – відмінні показники енергозбереження. При використанні блоків товщиною 38 см або 45 см немає необхідності в додатковому утепленні стіни, що теж істотно знижує витрати на будівництво.
Пустотілі керамічні блоки Leier виготовляють із глини високої якості. Їх форма і розміщення пустот запроектовані таким чином, щоб з них можна було швидко зводити стіни з найкращими теплоізолюючими властивостями, що підтверджується багатьма лабораторними дослідженнями, які проводились протягом багатьох років.
Переваги керамічних блоків Leier:
-Чудові термоізоляційні та теплозберігаючі властивості.
-Висока міцність та довговічність.
-Простий та швидкий монтаж.
-Значна економія кладочної суміші (орієнтовно в 3 рази).
-Вогнестійкість.
-Виготовнені з натуральної сировини, що забезпечує “дихання стін” та чудовий мікроклімат будинку.
-Чудова звукоізоляція.
Основною перевагою блоків Leier є можливість зведення одношарової стіни, яка не потребує додаткового утеплення. Блоки Leier стабілізують вологу в приміщенні на сприятливому для людини рівні і постійно підтримують здоровий мікроклімат в приміщенні.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб