м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Leiertherm 25 NF. Керамічні блоки Leier

Інші виробники:

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 25 призначені для зведення зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель. Для кладки 1 m2стіни потрібно всього 10,7 блоків Leiertherm 25. Великий розмір і пазогребеневі з’єднання блоків дозволяє скоротити витрати розчину для кладки приблизно в 4,4 рази (75л: 17л) і знизити трудовитрати приблизно на 20% при досягненні підвищеної рівності стіни.
Завдяки багатопустотній конструкції керамічних блоків Leiertherm досягаються відмінні теплотехнічні показники, завдяки яким можливо помітно знизити товщину кладки, що дозволяє зменшити вартість зовнішніх стін і збільшити корисну площу будівлі.
При використанні блоків Leiertherm з пазогребеневим з’єднанням значно зменшується число швів в кладці, суттєво знижується кількість ”мостів холоду” в кладці. До плюсів також слід додати прискорення робіт і зниження трудовитрат, зменшення ваги стіни, її підвищені шумопоглинаючі властивості, довговічність і екологічність.

Технічні характеристики

Розмір: 250х375х238 мм
Розхід: 10,7 шт/м2
Вага: 16,4±10% кг/шт
Кількість на піддоні: 72

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович