м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічні блоки Porotherm

Інші виробники:

Керамічні блоки Porotherm - це висока австрійська якість концерну Wienerberger, продукція якого отримала всесвітнє визнання завдяки унікальним техніко-експлуатаційним характеристикам. Сьогодні керамблоки Porotherm визнані кращими керамічними будматеріалами не тільки в Україні, а й в усьому світі. Торгова марка Porotherm - світовий лідер з виробництва керамблоків, у співвідношенні ціна / якість яким немає рівних.
Керамоблок Porotherm поєднують в собі самі передові технології і великий досвід роботи з обробкою глини при високих температурах. В сучасних умовах збереження природних ресурсів, виробництво будівельних матеріалів, в першу чергу, орієнтується на термічний опір. Воно змінюється при додаванні в глину полістиролу і / або тирси. Крім того, ціна на блоки Porotherm в середньому не вище, ніж на інші поширені види будівельної кераміки.
Порожнисті блоки Porotherm виготовляються з глини високої якості. Їх форма та розташування порожнин спроектовані таким чином, щоб з них можна було швидко зводити стіни з найкращими теплоізолюючими показниками. Це підтверджують результати досліджень, які проводились протягом багатьох років в різних лабораторіях. Найсучасніші технологічні рішення та виробниче обладнання, а також строгі критерії контролю гарантують високу та стабільну якість виробів. Блоки товщиною 50см, 44см та 38см використовують для зведення зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення; а блоки товщиною 30см, 25см та 18,8см – для будівництва внутрішніх або зовнішніх стін, які потребують додаткове утеплення.
Асортимент Porotherm P + W
- Porotherm P + W 25 - для зведення внутрішніх стін і перегородок товщиною 25 см, а так само зовнішніх стін з утепленням матеріалами високого класу енергозбереження
- Porotherm P + W 30 - для зведення зовнішніх стін товщиною 30 см з додатковим утепленням
- Porotherm P + W 38 - для зведення зовнішніх стін товщиною 38 см з додатковим утепленням
- Porotherm P + W 44 - для зведення зовнішніх стін товщиною 44 см без додаткового утеплення

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій