м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Клейові суміші

Інші виробники:

Модифіковані сухі суміші (клейові суміші) являють собою суміш мінеральних в'яжучих, мінеральних наповнювачів строго фіксованої дисперсності, полімерних сполучних і модифікуючих хімічних добавок. У порівнянні з традиційними сумішами розчинні мають клейовий склад,що надає їм наступні переваги:
- Підвищується якість будівельних робіт завдяки ретельно підібраному складу сумішей і більш якісному перемішуванню з водою, ніж у випадку традиційних розчинів.
- Залежно від виду робіт і рівня механізації в 1,5 - 3,0 рази підвищується продуктивність праці;
- У 3-4 рази знижується матеріаломісткість робіт;
- Велика морозостійкість у порівнянні з традиційними розчинними сумішами.
Транспортувати сухі будівельні суміші (будівельний клей) можна без обмеження відстані, як при позитивній так і при мінусовій температурі. В кінцевому підсумку клейові суміші і продукція на їх основі виявляються дешевше продукції з традиційних сумішей завдяки забезпеченню набагато більш високої продуктивності праці, низької матеріалоємності, високим експлуатаційним характеристикам, головним чином, істотно більшої довговічності.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович