м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Клейові суміші

Інші виробники:

Модифіковані сухі суміші (клейові суміші) являють собою суміш мінеральних в'яжучих, мінеральних наповнювачів строго фіксованої дисперсності, полімерних сполучних і модифікуючих хімічних добавок. У порівнянні з традиційними сумішами розчинні мають клейовий склад,що надає їм наступні переваги:
- Підвищується якість будівельних робіт завдяки ретельно підібраному складу сумішей і більш якісному перемішуванню з водою, ніж у випадку традиційних розчинів.
- Залежно від виду робіт і рівня механізації в 1,5 - 3,0 рази підвищується продуктивність праці;
- У 3-4 рази знижується матеріаломісткість робіт;
- Велика морозостійкість у порівнянні з традиційними розчинними сумішами.
Транспортувати сухі будівельні суміші (будівельний клей) можна без обмеження відстані, як при позитивній так і при мінусовій температурі. В кінцевому підсумку клейові суміші і продукція на їх основі виявляються дешевше продукції з традиційних сумішей завдяки забезпеченню набагато більш високої продуктивності праці, низької матеріалоємності, високим експлуатаційним характеристикам, головним чином, істотно більшої довговічності.

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій