м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Клінкерна цегла та плитка

У Європі клінкерна цегла використовується надзвичайно активно. Враховуючи той факт, що в останні роки посилився інтерес до традиційних матеріалів і архітектурних рішень, недивно, що все більше число об'єктів будується з клінкерної цегли.
Найбільш важливою властивістю клінкеру є його морозостійкість, тобто здатність витримувати перемінні цикли заморожування і танення без шкоди для своїх фізико-технічних, експлуатаційних та естетичних характеристик. Завдяки цій якості значно знижуються витрати на ремонт і обслуговування фасадів, а також забезпечується довговічність огороджувальних конструкцій будівлі. Не менш значущими характеристиками клінкерної цегли є його водонепроникність, здатність пропускати водяні пари, а також оптимальні тепло-та звукоізоляційні якості. Що стосується міцності клінкерної цегли, то вона виходить оптимальної за рахунок особливої високотемпературної технології випалення виробів (понад 1100°С).
Діапазон архітектурних стилів, підвладних клінкеру, простирається від готичного середньовіччя до ультрамодних hi-tech рішень. Дуже широка колірна гама і безліч варіантів фактурної обробки роблять клінкерну цеглу однією з найпопулярніших матеріалів серед архітекторів .

Напишіть нам


Скасувати

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій