м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Австрійський концерн TONDACH

Лідер з виробництва керамічної черепиці в Центральній і Східній Європі. Концерн TONDACH заснований в 1881 році.
Штаб квартира концерну розташована в Австрії, поблизу міста Грац— в містечку Глайнштеттен.
На чолі концерну з 1964 року стоїть її засновник — Франц Ольбрих, який заслужено вважається піонером покрівельного керамічного виробництва в Європі. З грудня 2007 р. пан Ольбріх є також президентом Товариства австрійських виробників цегли. З 1993 року разом з ним в концерні працює його син Мартін Ольбріх.
У 2010 році концерн TONDACH офіційно присутній в 11 країнах і володіє 34 заводами, приблизно 10 складськими комплексами і філіями в різних країнах Європейського Союзу.
Виробнича потужність концерну — 500 млн. штук керамічної черепиці TONDACH.
«Справжнє ніколи не замінити штучним» — так звучить девіз концерну TONDACH, що успадкував кращі традиції класичних форм.
Керамічна черепиця — це екологічно чистий природний матеріал,що благотворно впливає на здоров'я людини. Рекордна довговічність (понад 100 років) гарантує надійні інвестиції в майбутнє. Висока морозостійкість дозволяє застосовувати керамічну черепицю в будь-яких кліматичних умовах. Вона пожежобезпечна, тобто не горить, на відміну від більшості покрівельних матеріалів. Надзвичайно стійка черепиця і до агресивних середовищ, а також до сонячної радіації, що забезпечує сталість кольору покрівельного покриття. Вона має високу шумоізоляцією і не накопичує небезпечну для здоров'я статичну напругу. Через низьку теплопровідність влітку під такою покрівлею прохолодно, а взимку тепло. Масивність матеріалу створює міцний і надійний захист від впливу зовнішніх чинників.
Асортимент продукції концерну TONDACH широкий — 19 різних моделей черепиці та цікава кольорова гамма, дозволяють втілювати в життя вишукані та найсміливіші архітектурні рішення. Додамо до цього, що концерн TONDACH створив особливий вид глазурі «Амадеус». На відміну від класичної глазурі, «Амадеус» утворює більш тонкий шар, що робить черепицю доступнішою за ціною. При цьому привабливість та висока якість глазурі залишаються незмінними.
Вся продукція і сервіс «TONDACH» піддаються суворим випробуванням якості згідно австрійському стандарту та відповідає вищому міжнародному сертифікату ISO 9001. Компанія «TONDACH» надає на всю керамічну черепицю письмову гарантію.
На Україну керамічна черепиця Tondach поставляється з п’яти країн-заводів.
Австрія: Бобровка Віденська ЗК, Бобровка Віденська ПК, Бобровка ОК, Бобровка сегментна, Вінер Норма, Кармен, Ландах, Мульде, Норма, Староміська, Сульм, Фігаро, Фіделіо, Фальцева бобровка ОК, Фальцева бобровка ПК, Штейнбрук..
Хорватія: Венера.
Чехія: Граніце 11, Пражський прейс великий, Пражський прейс малий, Романська 12, Самба 11, Фальцовка 11, Французька 12.
Угорщина: Бобровка, Віденська ЗК, Бобровка Віденська ПК, Бобровка ОК , Бобровка сегментна, Болеро, Вальчик, Медитеран, Полька, Румба, Танго, Танго +, Твіст, Фальцова бобровка ОК, Фальцова бобровка ПК..
Словенія: Бобровка, Віденська ЗК, Бобровка Віденська ПК, Бобровка ОК, Бобровка сегментна, Фальцева бобровка ОК, Фальцева бобровка ПК.
Вся продукція заводу TONDACH сертифікована відповідно з державною системою сертифікації. Пройшла випробування в системі управління якістю і відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001 — 2001 (ISO 9001:2000).

Каталог для архітекторів

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій