м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

ДИМОХІДНІ СИСТЕМИ LEIER

Приємний клімат, безпека та енергозбереження є ключовими аспектами у дизайні житла. Однак, на жаль, сучасні умови життя змушують нас бути більш заощадливими. Проте, не варто забувати, що нерозумна економія у процесі будівництва може в майбутньому обернутися суттєвими фінансовими втратами при ремонті чи перероблені димохідного рішення.
Вибір оптимальної системи опалення - одне з нелегких завдань. Важливою частиною опалювальної системи є димохідна труба, до якої на сьогодні висуваються високі вимоги з точки зору матеріалів, терміну служби та економічної експлуатації.
Керамічні димохідні системи доповнюють асортимент продукції компанії LEIER і забезпечують підключення широкого спектру опалювальних приладів.
З чим повинен впоратись сучасний димохід?
Безперервний розвиток опалювальної техніки, який має місце в останні десятиліття та головною метою якого є зниження споживання енергії на опалення, істотно змінив вимоги до димохідних систем. Спостерігаючи за новими тенденціями будівництва, важко не помітити поступовий перехід від традиційного мурованого димоходу до сучасних димохідних систем, призначених для підключення цілої низки різноманітних систем опалення. Сучасні опалювальні обладнання можуть використовувати значно більшу частину енергії, що міститься в паливі, але в меншій кількості, особливо з нижчою температурою продуктів згоряння, які проходять через димохід. Однак водяна пара з диму, що конденсується у трубі значним чином її обтяжує, а утворений конденсат є здебільшого корозійною кислотою.
Використовувані у наших димоходах керамічні шамотні труби від відомого німецького виробника HART Keramik та опір до дії агресивних корозійних кислот забезпечують функціонування димохідних систем LEIER упродовж багатьох десятиліть.
Основними властивостями димохідних систем LEIER є максимальна тепловіддача, термо- та вологостійкість. Ізоляційні димохідні системи LEIER забезпечують краще вирішення проблеми конденсату протягом тривалого часу. Важливим є також те, що така система ефективно впливає на роботу котла чи інших приладів обігріву, що суттєво збільшує коефіцієнт корисної дії останніх.
Згоряння без необхідності повітря з приміщення
Сучасні, добре утеплені споруди, де є конструкції з герметичним прошарком повітря, мають низьке споживання енергії завдяки незначному повітрообміну в будинку. Використання нагрівальних приладів з відкритою камерою згоряння у таких конструкціях спричиняє різні технічні перешкоди.
Кожна димохідна система компанії LEIER здатна доставити через димохідний наконечник необхідну для горіння кількість повітря. Саме завдяки такій сучасній димохідній системі опалення буде безпечним та економічним, а корисність і фінансова цінність будівлі значно збільшиться.

Димохід має значення!
Вартість димоходу складає близько 1% від загальної вартості будинку. При зведенні дому доречно подумати про майбутнє і вибрати димар, до якого пізніше можна підключити й інші, більш сучасні системи опалення. Зважаючи на це, компанія LEIER відповідально запевняє, що широкий асортимент димохідних систем найвищої якості здатний задовільнити будь-які архітектурні рішення в частині вмонтування димоходу, який дає змогу здійснити пізніші підключення найсучасніших систем опалення. Таке рішення і виключає можливість повторного дорогого та складного виготовлення димоходу.

ПЕРЕВАГИ ДИМОХІДНИХ СИСТЕМ LEIER:

1. Цілісна система:
Сучасні димохідні системи компанії LEIER відповідають усім нормам діючих стандартів. Їхнє технічне рішення відповідає сучасним вимогам до димоходів.
2. Рішення для всіх видів палива:
З-поміж актуальних пропозиції димохідних систем компанії LEIER можна вибрати найбільш оптимальний варіант димоходу для різних систем опалення. До димоходу можуть бути підключені котли на тверде паливо, наприклад на дерево, вугілля чи на інші більш сучасні види, такі як брикети, пелети, а також класичні газоподібні й рідкі види палива.
3. Виготовлені з натуральних матеріалів
Димохідні системи LEIER виготовлені виключно з натуральних матеріалів. Деякі частини димохідної труби виготовлені з керамзиту; димохідні деталі, що формують отвір для виходу продуктів згоряння, є шамотними; а теплоізоляція – з мінеральної вати. Поєднання класичних і сучасних матеріалів при виробництві створює технічно досконалий результат.
4. Простий і швидкий монтаж
Монтаж димоходуLEIER надзвичайно швидка і проста завдяки попередньо виготовленим деталям та інструкції з монтажу, яка надається у комплекті.
5. Стійкість до впливу води і кислот
Шамотні вставки, які використовуються для виготовлення димохідної вентиляції, здатні протягом десятиліть протистояти негативним процесам, що відбуваються у димоході.
6. Надійність
У розвитку систем димоходів і виборі матеріалів перед нами як виробником поставала мета: забезпечення довготривалості конструкції навіть при найважчих умовах експлуатації.
На стійкість щодо вигоряння сажі та на кислотостійкість надається гарантія протягом 33 років! Але реальна тривалість експлуатації димоходу LEIER може досягти навіть у двічі більшого терміну.
7. Один димохід для різних видів палива
При використанні двоходового димоходу є можливість підключення до нього котлів для різних видів палива. Для обігріву будівлі можна також використовувати резервне джерело, яке підвищує вартість будівлі.
8. Комбінація з вентиляцією
Підібравши відповідну димохідну оболонку, є можливість встановити димохідну трубу з вентиляційною шахтою. За допомогою цієї шахти можна провітрювати інші приміщення будівлі та додатково провести кабельну комунікацію різних видів, що значно допоможе у економії місця у самому будинку. Проте, безперечною перевагою зазначеного рішення є все ж можливість постачання цією шахтою повітря, яке потрібне для згоряння для різних видів опалювальних приладів.
Димохідні системи LEIER завдяки високій якості, інноваціям та довговічності отримали рекомендацію Палати коминярів Словаччини. Таке високе професійне визнання нашої компанії стимулює її працівників до постійного вдосконалення і розробки нових рішень.
Обравши європейський бренд LEIER для вирішення димохідного питання, Ви обов’язково будете задоволені, тому що наші ціни, а також система знижок орієнтовані на споживача.