м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Димохідні системи Leier.


ДИМОХІДНІ СИСТЕМИ LEIER.

Ефективно, з перспективою та гарантією


Хочете познайомитися з технологічним рішенням, яке вирішує мінімум 10 проблем, з якими Ви можете зіштовхнутися в процесі будівництва та експлуатації будинку, та про важливість якого, зазвичай, Ви навіть не задумуєтеся, коли приступаєте до будівельних робіт?

Мова йдеться про димохідні системи від австрійського бренду будівельних матеріалів Leier, які призначені для використання як у приватних так і у багатоквартирних будинках.

Далі в матеріалі ми детальніше розповімо Вам, чому саме ці димохідні системи стануть найкращим вибором, який врахує особливості Вашого будинку та попередить виникнення «головного болю» у майбутньому.

І. Почнемо з першого з чим Ви зіштовхнетеся в питанні влаштування димоходу - це вибір матеріалів та пошук кваліфікованих спеціалістів. Що після довгих пошуків Ви отримаєте при традиційному муруванні комину:

1. Цегла
2. Розчин
3. Утеплювач
4. Вклад коминевий
5. Не один день роботи спеціалістів

Після виконання робіт традиційним методом Ви будете змушені шукати різноманітні комплектуючі для завершення вигляду та повної функціональності димоходу.

А тепер погляньте, який комплект Ви отримаєте при виборі димохідної системи Leier:


1. Бетонний пустотілий блок 40 х 40 см;
2. Керамічний елемент для відводу конденсату;
3. Вогнетривка керамічна труба з ревізійними дверцятами;
4. Вогнетривка керамічна труба для підключення;
5. Вогнетривка керамічна труба;
6. Вентиляційна решітка;
7. Дверцята для очищення;
8. Ізоляційна обшивка;
9. Ізоляція з мінеральної вати;
10. Накривна бетонна плита;
11. Конусний наконечник;
12. Захисний ковпак.

ІІ. Монтаж. З димохідною системою Leier це зробити дуже легко, адже в комплекті йдуть інструкція та готові деталі, які при монтажі складаються як конструктор.

ІІІ. Можливість використання для всіх видів палива. До димоходу Leier можуть бути підключені котли на тверде паливо, наприклад на дерево, вугілля чи на інші більш сучасні види, такі як брикети, пелети, а також класичні газоподібні і рідкі види палива.

Ключова вигода в тому, що якщо Ви приймете рішення перейти на інший вигідніший чи ефективніший вид палива, Вам не потрібно буде вкладати додаткові кошти та зусилля на переоблаштування димохідної системи.

ІV. Ізоляційні димохідні системи LEIER забезпечують краще вирішення проблеми конденсату протягом тривалого часу. Шамотні вставки, які використовуються для виготовлення димохідної вентиляції, здатні протягом десятиліть протистояти негативним процесам, що відбуваються у димоході.

V. Поговоримо про ефективність. Димохідна система компанії LEIER здатна доставити через димохідний наконечник необхідну для горіння кількість повітря. Саме завдяки цьому опалення буде безпечним та економічним, а корисність і фінансова цінність будівлі значно збільшиться. Придбавши дорогу систему опалення і неякісну димохідну систему, Ви ризикуєте недоотримати вигоди від першої.

VI. Гарантія європейської якості. На стійкість щодо вигоряння сажі та на кислотостійкість надається гарантія протягом 33 років! Але реальна тривалість експлуатації димоходу LEIER досягає навіть у двічі більшого терміну.

VII. Комплексність вирішує проблеми. Підібравши відповідну димохідну оболонку є можливість встановити димохідну трубу з вентиляційною шахтою. За допомогою цієї шахти можна провітрювати інші приміщення будівлі та додатково провести кабельну комунікацію різних видів, що значно допоможе у економії місця в самому будинку. Проте, безперечною перевагою зазначеного рішення є все ж можливість постачання цією шахтою повітря, яке потрібне для згорання для різних видів опалювальних приладів.

VIII. Краса та практичність. Асортимент димохідних систем Leier здатний задовільнити будь-які архітектурні рішення в частині вмонтування димоходу.

IX. Бажаєте ще переваг? Димохідні системи Leier дають найкращі показники тепловіддачі, термо- та вологостійкості.

X. Вам не потрібно їхати в Автрію, щоб придбати димохідну ситему Leier. Це сучасне технологічне рішення для Вашого димоходу Ви можете знайти у Рівному! Проконсультувати щодо питань монтажу та екплуатації, а також порахувати вартість системи саме для Вашого будинку Вам допоможуть наші менеджери