м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Готуємо дах до зими.

Зима - чудова пора. Сніг завжди додає чарівності покрівлі, але не завжди він є безпечним для нас. Є широкий спектр аксесуарів, які захистять від зсуву снігу з покрівлі та забезпечать рух по слизькій черепиці на даху.
Снігозахисний комплекс (тримачі, снігозатримна планка, з’єднувачі), система зі снігозатримуючою колодою, трубчасті снігозатримувачі, снігозатримувачі "підковка" - всі ці аксесуари допоможуть захистити мешканців, перехожих, транспорт, що стоїть уздовж будинку від спонтанного зсуву важкого снігу.

Пересування по крижаному даху може бути дуже небезпечним. Слизька поверхня черепиці підвищує ризик падіння, що може бути трагічним. Оскільки іноді необхідно виконувати роботи по чищенню димових труб протягом опалювального періоду, варто встановити спеціальні системи безпеки для пересування по даху.
Сходинка для сажотруса, лава сажотруса (довжиною 80 см та 40 см) є ефективними гарантіями, які дозволяють легко пересуватись по даху. Виготовлені з алюмінію, вони доступні в різних кольорах, щоб не порушувати гармонію даху.