м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічна черепиця в історичному аспекті

Люди у всі часи прагнуть мати надійну і довговічну покрівлю над головою. Одним з найбільш відомих видів покрівлі, що витримав випробування часом, є керамічна черепиця. Керамічна черепиця вже протягом багатьох століть дарує комфорт і затишок всім, хто живе під її дахом.
Натуральна керамічна черепиця, є не тільки найдавнішим покрівельним матеріалом, а й одним з найпоширеніших сьогодні. Керамічна черепиця в будівництві будинків використовується вже більше 4 тис. років.
Спочатку навички гончарного ремесла для створення покрівельних матеріаліввикористовували в давнину греки, потім їх приклад наслідували жителі Стародавнього Риму, які зуміли розпізнати красу і практичність керамічної черепиці. У Середні століття лідерство у виробництві керамічної черепиці захопила Німеччина.Саме німецькі майстри принесли натуральній керамічній черепиці почесне звання – королеви покрівлі.
Керамічна черепиця – оптимальний покрівельний матеріал, який прослужить Вам довго і прикрасить Ваш дах по-особливому.
У всі часи сировиною для натуральної керамічної черепиці була гончарна глина.Сучасна промисловість також випускає керамічну черепицю з обпаленої глини. Принцип виробництва керамічної черепиці не змінився, змінилося і вдосконалилось обладнання і засоби контролю над дотриманням точності режиму.
Те, що натуральна керамічна черепиця витримала випробування століттями, достовірний факт. І цей факт без сумніву, говорить про гідність керамічної черепиці.
Причини такої довговічності і популярності керамічної черепиці очевидні: перш за все, покрівля з керамічної черепиці додає будівлям неповторний колорит, гармонійність і респектабельність. Знаходження в будинку стає затишним і приємним.
Головними ж причинами використання натуральної керамічної черепиці стали її довговічність і здатність захистити від усіх негод дах будинку.
Будинок під черепицею символ надійності і благополуччя господарів, предмет гордості та престижу.

Каталог для архітекторів

Відгуки

Залишились задоволені купівлею черепиці. Досвідчені менеджери допомогли підібрати для нас оптимальний варіант.

Прораб