м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічні блоки

У будівельній індустрії сьогодні представлена безліч найрізноманітніших варіантів, з яких можна звести власний будинок.
Останнім часом, особливою увагою і будівельних компаній, і самих споживачів користуються проекти з керамічних блоків. Пояснюється така увага простим фактом: будівництво будинку з керамоблоків відповідає таким критеріям як якість, час, вартість, повністю влаштовуючи споживачів. І якщо спочатку і виникають які-небудь сумніви, то з часом стає ясно, що вибір був зроблений правильний.
Виготовляються керамічні (поризовані) блоки із звичайної глини – екологічно, чистого матеріалу. У глиняну масу в певних пропорціях додається тирса з дерева, все ретельно розмішується і обпалюється в спеціальних печах. Саме так у блоках з’являються порожнечі, що забезпечують матеріалу високі теплоізолюючі властивості.

Що ще властиво цьому будівельному матеріалу? По-перше, блоки відрізняються найвищою міцністю. Цей параметр дозволяє використати їх при зведенні різних об’єктів. В той же час, керамічні блоки дуже легкі по вазі, а все завдяки особливій структурі з порами і порожнистості усередині. Це дозволяє при будівництві обійтися без спорудження потужного фундаменту, адже навантаження на нього буде в рази менше, а в цілому скоротить фінансові витрати на будівництво.
Завдяки порожнечам і порам поризована кераміка створює ефект термоса. У будинку влітку прохолодно, а взимку, навіть в люті морози дуже тепло. У наявності економія на опалюванні, адже немає необхідності в додаткових обігрівачах, утепленні, системах кондиціонування. У будівлях з такого матеріалу менше горизонтальних швів(блоки по розмірах більше стандартної цегли), а вертикальні стики з розчином відсутні зовсім. Вертикальні з єднання виконуються за пазогребневою технологією, що забезпечує будові довговічність, міцність, надійність.
Дуже важливий момент - екологічність будівельного матеріалу. В якості сировини для виготовлення використовуються тільки натуральні матеріали, без яких-небудь хімічних компонентів. Недаремно за кордоном керамічні блоки належать до категорії біоматеріалів.
У будинках з такої кераміки стіни «дихають», тим самим, усередині приміщень забезпечується комфортний для людини мікроклімат. У цегляних будинках досягти нормального рівня вологості дуже непросто, а звідси - численні захворювання дорослих і дітей, постійна застуда, інфекції, алергії. Окрім цього, стіни з внутрішніми порожнечами забезпечують мешканцям будинку тишу, не пропускаючи ззовні ніяких шумів і блокуючи звуки.
Говорячи про особливості зведення будинку, обов’язково слід зазначити коротший період будівництва. Адже блоки - це великоформатний матеріал, а тому викласти стіни з нього можна набагато швидше, ніж виконати кладку з цеглини. Поверхня матеріалу має рельєфи. Завдяки цьому штукатурні розчини лягають рівно, їх потрібно менше, та і час обробки поверхонь істотно скорочується.

Працювати з блоками зручно і просто. При цьому матеріал - багатофункціональний. Його можна використати як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт на найрізноманітніших об’єктах. На особливу увагу заслуговує така характеристика керамічних блоків як пожежобезпека. У разі займання, виникнення пожежі такі стіни не піддаються дії вогню, і навіть при високих температурах не виділяють ніяких токсинів і шкідливих речовин.
Особливого відходу такі будівлі не вимагають, при цьому термін служби їх ніяк не менше століття. Так що, вибираючи матеріал для будівництва будинку, все-таки слід звернути увагу на керамічні блоки. І міцно, і надійно, і вигідно!

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович