м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Керамічні блоки Leier


Будинок з керамічних блоків має багато переваг, які з точки зору енергоефективності та здорового способу життя, є основними аргументами щодо вибору саме цього будівельного матеріалу.
Які саме? Ми Вам про них розкажемо!

1. Здоров’я та екологія
Не піддавайтесь сумніву, що керамічні блоки Leier екологічно безпечні для здоров’я! Основна сировина, яку використовують для виробництва цегли - якісна природна глина. На відміну від інших матеріалів, така цегла не містить у собі клеї, лаки та інші хімічні сполуки. Дана цегла піддається повній переробці і нешкідлива для навколишнього середовища.

2. Стала температура в будинку - ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
Завдяки своїй унікальній здатності акумулювати та стабілізувати тепло у стінах, ви завжди будете відчувати себе комфортно у будинку, зведеному з керамічного блоку Leier. Швидка зміна кліматичних умов не впливає на температуру всередині житла, завдяки з акумульованій температурі безпосередньо у цегляній стіні.
 До прикладу, у порівнянні з газоблоком, у керамічному блоці акумулюється тепло, яке потім рівномірно ним же і віддається.
 Порівнюючи керамоблок і звичайну цеглу, було виявлено, що у блоці шириною 45 см буде однаковий рівень теплопередачі з стіною, яка вимурована із звичайної цегли 202 см.

3. Ніякої вологості – ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ
Керамічні блоки Leier мають низький дифузійний опір. Це означає, що у приміщенні з більш високим рівнем вологості водяні пари проходять через стіни, що призводить до оптимального балансу вологи. Вологість у правильно побудованому будинку не накопичується і не конденсується - будівля дихає та блокує утворення цвілі, різноманітних видів грибка на стінах, які є джерелом багатьох захворювань.

4. Вигідна ЕКОНОМІЯ
Міцна конструкція будинку з керамічних блоків забезпечує його експлуатацію протягом сотень років без потреби капітальних ремонтних робіт. З керамічного блоку Leier Ви збудуєте енергетично пасивний будинок, зекономите при цьому кошти, а натомість отримаєте всі переваги, що притаманні цегляному будинку.
До прикладу, 1 м3 кладки з блоку Leier важить ≈ 0,8 т, а 1 м3 стіни з повнотілої цегли – 2 т. Не потрібно бути спеціалістом, щоб зрозуміти, що окрім інших переваг, є ще перевага в оптимізації навантаження на фундамент, а фізичне навантаження на будівельника (муляра) також буде суттєво менше.

5. ВОГНЕСТІЙКІСТЬ
Наступним важливим фактором є вогнестійкість. Стіна з керамічних блоків відноситься до найнадійніших конструкцій. Така стіна відповідає найвищим вимогам і критеріям пожежостійкості. При пожежі стіна з блоку не горить, і, відповідно, і з вогнем не виділяються небезпечні продукти згорання, дим, не збільшується інтенсивність вогню.

6. Висока МІЦНІСТЬ
Навіть у процесі різноманітних розробок та технологій виготовлення керамічних блоків, цей будівельний матеріал завжди підтримував високу міцність на стиск. Готовий обпалений блок має стабільну форму і розміри, навіть під впливом зміни вологості або температури. Завдяки цим особливим властивостям зведені будинки міцніші та безпечніші. Вони більш стійкі до зовнішніх ударів та інших механічних впливів ззовні. Ви будете в повній безпеці, перебуваючи у такому будинку!

7. Властивості ШУМОПОГЛИНАННЯ
Шум є одним із тих факторів, який робить проживання у новому будинку нестерпним. Унікальні властивості цегли Leier – товщина і щільність - є найефективнішою зброєю проти шуму. Особлива конструкція блоку надає можливість бути менш чутливим до проникнення шуму не тільки з вулиці, а й до шуму між кімнатами всього будинку.

8. Тривалий термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Надійність та міцність будинку дуже приваблює потенційного покупця, який готовий заплатити за його будівництво більшу ціну. Ми ж стверджуємо, що зупинивши свій вибір на будівельних матеріалах ТМ ЛЕЙЕР, Ваші витрати будуть нижчими або однаковими у порівнянні з іншими виробниками! Будинки, зведені із якісного матеріалу, мають практично необмежений термін експлуатації та довго служать своїм власникам. Варто розглядати як НАДІЙНУ ІНВЕСТИЦІЮ!

9. Широкий ВИБІР продукції
- Leiertherm – класичний великоформатний блок, який призначений для укладання на класичний цементно-піщаний розчин;
- LeierPLAN – великоформатний шліфований блок, який створений для зведення безшовної стіни. Укладається на тонкий шар «теплого» розчину або на спеціальну будівельну піну.
- LeirPLAN ICO та LeirPLAN ICO+ - найсучасніший вид керамічного блоку, пустоти у якому вже заповнені мінеральною ватою для покращення теплоізоляційних властивостей.

10. ЛЕГКІСТЬ та ЗРУЧНІСТЬ МОНТАЖУ
Пазогребнева система дозволяє не використовувати кладочну суміш у вертикальних швах, що у свою чергу економить час на монтаж та економить кладочний розчин у 3 рази, у порівнянні з кладкою із звичайної цегли. Точність розмірів дозволяє зводити рівні стіни, що економить Ваші витрати при внутрішньому оздобленні стін.