м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Переваги керамічних блоків Porotherm

Переваги керамічних блоків Porotherm

Економія часу
Зведення одношарової стіни з керамічного блоку Porotherm займає в 3 рази менше часу в порівнянні із муруванням звичайною повнотілою цеглою. Економія отримується завдяки великим габаритам блоку та системі з’єднань паз плюс гребінь.

Конструктивні переваги
Завдяки пустотності керамічного блоку вага стін зменшується, що дозволяє в свою чергу значно зменшити навантаження на фундамент. Ця проблема особливо актуальна при добудові другого поверху чи на невідповідних ґрунтах. Блок також легко піддається свердлінню й різанню.
Енергоефективність
Поризована структура керамічного блоку Porotherm та спеціально розроблена система пустот, що становить понад 50% від загального об’єму забезпечують високий опір теплопередачі. Цей показник дозволяє побудувати одношарову стіну, яка не потребує додаткового утеплення.
Міцність
Марка міцності на стиск блоку Porotherm становить не менше М100 (10МПа). Такий показник дозволяє зводити будівлі з несучими стінами до 4 поверхів . При використанні спеціальних анкерів міцність на одну точку відриву становить близько 400кг.
Економія засобів
Завдяки пазогребеневому з’єднанню вертикальних швів розхід розчину зменшується в 3 рази. Це дозволить зекономити не тільки додаткові кошти на матеріалах, а й значно зменшити вартість робіт.

Гнучке планування
Стіна з Porotherm 8 не вимагає прямої перев'язки з несучою стіною. Для цього використовуються анкера, які кріпляться до несучої стіни. Можна зводити перегородки в будь-якому місці будинку, на будь-якому етапі будівництва, навіть якщо несуча стіна вже зведена.

Природний мікроклімат
Блоки Porotherm виготовлені з глини з додаванням дерев’яної стружки, що під час випалу вигорає, утворюючи замкнуті пори. Така структура стінового матеріалу забезпечує здоровий мікроклімат в приміщенні. Підтримання балансу вологи здійснюється завдяки високій паропроникності .
Звукоізоляція
Пустотність блоку Porotherm становить понад 50%. Рівень звукоізоляції знаходиться на рівні 46-53 дБ в залежності від моделі блоку. Прекрасно ізолює Ваші стіни від небажаного шуму з вулиці.

Відгуки

Компанія ДахТрейд запропонувала нам якісну покрівлю за привабливими цінами в порівнянні з іншими компаніями. Менеджери безкоштовно зробили заміри покрівлі і зробили розрахунки матеріалів. Дякуємо за Вашу роботу.

Валентин Іванович