м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Покриття черепиці

Виробники керамічної черепиці пропонують три види поверхонь на вибір.
Черепиця натурального (сирого) кольору виробляється без обробки поверхні, колір якого залежить від складу сировини і є рівномірним по всьому перетину черепиці. На поверхні черепиці з часом може утворюватися забруднення, що змінить колір і зовнішність всього даху. Проте функціональні властивості плитки не змінюються.
Щоб усунути накопичення забруднюючих речовин на поверхні черепиці, черепицю виготовляють з поверхнею, покритою ангобою або глазур’ю.
Черепиця з ангобованим покриттям - матова або напівматова. Ангоба (допалка) – очищена глина, що містить оксиди металів, ця глина наноситься на черепицю перед випіканням при температурі вище 1000 ° С.
Глазурована черепиця виготовляються так само, як і черепиця з ангобою, але з тією різницею, що нанесені суміші містять склоподібні домішки, таким чином черепиця характеризується глянцевою поверхнею.
Які переваги черепиці покритої ангобою та глазур’ю?
Переваги черепиці, покритою ангобою та глазур’ю, в першу чергу вона захищена від осідання бруду.
Завдяки такому покриттю колір черепиці може бути будь-якого кольору, все залежить від вподобань клієнта. Завдяки такому покриттю колір черепиці не зміниться з роками.
Окрім естетичного задоволення від даху, ви отримаєте захист від ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів та граду.