м. Рівне,
вул. Курчатова, 18у
(0362)42-03-04

Вибір матеріалу для покрівлі

Різноманіття сучасних покрівель в більшості своїй залежить від форми, розміру, кольору і складу різноманітних покрівельних матеріалів.
Бітумна черепиця - це плитка, що має основу з синтетичних волокон, просочену бітумом з мінеральними присадками. Зверху вона покривається шаром зерен з кераміки або іншого матеріалу, що дозволяє варіювати її колір. Бітумна черепиця не гниє, не пропускає воду і користується величезним попитом, тому що коштує недорого і легко настилається і лагодиться, до того ж має приємну колірну гаму. Це один з найпопулярніших покрівельних матеріалів в США і Європі.
Цементна (бетонна) черепиця - це плитки з складеного матеріалу. Вони морозостійкі, але у них є один мінус: згодом покрівля вицвітає, і, особливо знизу, набуває нудний цементно-сірий опеньок. Ці плитки випускаються у вигляді черепиці або у вигляді плоских пластин. Перші іноді називають «механічною черепицею», призначені вони для покрівель з пологими схилами. Вони укладаються один на одного завдяки заглибленням і канавкам на кожній плитці. Плоскі плитки, навпаки, призначені для крутих схилів. Строгий технічний контроль гарантує їх високу якість - стандартні розміри, рівність поверхні і механічну міцність.
Покрівельний сланець - прямокутні, овальні, стрілчасті і ромбічні плитки зі сланцю коштують дорого, і вони - важкі, так що навантаження на несучий каркас з балок досить велика, і слід було б гарненько подумати, перш ніж наважитися на таке рішення для даху. Однак сланець розрахований на довгі роки служби, а посилений сланцевий шифер і зовсім розрахований на місцевість із суворим кліматом: такі товсті плитки з легкістю впораються з бурями і сніговими заметами.
Керамічна (глиняна) черепиця - володіє зачаруванням старовини. Робиться ця черепиця з суміші глини з піском та окису марганцю, в кольоровій гамі від яскраво-червоного до жовто-оранжевого, в залежності від місця, з якого привезена глина. Романська черепиця (це різновид керамічної) прикрашає будинки в Середземномор'ї і на півночі Франції. Натуральна черепиця огнетривка і довговічна. Але, так само, як і сланець, цей дорогий і важкий покрівельний матеріал вимагає посиленої конструкції даху.

Металеві дахи - легкі і зручні в роботі - зовсім невелика маса не тільки полегшує працю покрівельника, але й істотно полегшує несучі конструкції. Численні операції, яким металеві плитки піддаються на підприємстві-виробнику, надають покрівлям завидну довговічність.

Каталог для архітекторів

Відгуки

Працюю з компанією «ДахТрейд» вже більше 4 років. Жодного разу не відчув дискомфорту. Професійні менеджери завжди знайдуть вигідний компроміс у суперечливих питаннях, та запропонують найшвидші шляхи вирішенння будь-яких питань. Рекомендував, рекомендую і буду рекомендувати й надалі!

Іванютенко Олексій