Композитна черепиця

Композитна черепиця – різновид матеріалу для покрівлі даху. В його основі знаходиться металевий лист, на який нанесено високотехнологічне акрилове покриття з натурального каменю, покрите акриловою глазур'ю.

Купити композитну черепицю від виробника пропонує інтернет-магазин ДахТрейд. У нашому каталозі ви знайдете величезний вибір покрівельного матеріалу відомих виробників, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку з кращої сторони.

Особливості

Композитна черепиця з'явилася на ринку порівняно недавно, але завдяки відмінній якості та іншим перевам швидко завоювала популярність. Матеріал являє собою лист, що складається з декількох шарів:

 1. Основа із сталевого листа, що складається з алюмінію, цинку і кремнію. Завдяки такому складу сплаву термін експлуатації матеріалу збільшується в 3-6 разів.
 2. Епоксидний захисний шар. Його завдання – захист матеріалу від корозії.
 3. Шар поліестеру. Він наноситься на тильну сторону і захищає черепицю від дії різних негативних чинників.
 4. Акрилова ґрунтовка. Призначена для просочення і нанесення кам'яної крихти.
 5. Гранули з каменю. Вони використовуються для надання матеріалу естетичності, підвищення його захисних властивостей, мінімізації шуму під час дощу.
 6. Акрилова глазур. Це фінішний шар, що робить поверхню гладкою і захищає її від ультрафіолетових променів.

Переваги композитної черепиці

Композитна черепиця володіє наступними позитивними характеристиками:

 1. Незначна вага листів. Вона в 6-7 разів нижча, ніж у керамічної плитки. Це дозволяє полегшити монтаж, транспортування вироби, знизити навантаження на фундамент і несучі конструкції.
 2. Оптимальні для монтажу розміри.
 3. Простота монтажу. Провести укладання композитної черепиці можна самостійно.
 4. Надійність і тривалий термін експлуатації. Багатошаровий захист дозволяє зробити покриття стійким до негативних факторів навколишнього середовища (низьких і високих температур, високої вологості, дії ультрафіолету). Виробник гарантує, що цей матеріал для даху можна використовувати протягом 30-50 років. При цьому його фізико-механічні властивості залишаться незмінними.
 5. Шумопоглинання. Багатошарова структура черепиці не пропускає шум від дощу або граду.
 6. Вогнестійкість. Використовувані для виробництва композитної черепиці матеріали не піддаються процесу горіння.
 7. Міцність і стійкість до різних механічних впливів.
 8. Висока морозостійкість. Композитна черепиця не пропускає воду і не руйнується в результаті замерзання і відтавання в зимовий період.

Сфера застосування

Композитна черепиця підходить для скатних дахів незалежно від кута їх нахилу. Вона може використовуватися в будь-яких кліматичних зонах. Завдяки можливості згинання елементів і невеликій вазі, її можна укладати навіть на будівлі складної конструкції.

Де купити композитну черепицю?

Купити композитну черепицю Джерард та інших виробників пропонуємо в інтернет-магазині ДахТрейд. Тут ви знайдете великий вибір покрівельних матеріалів за доступними цінами. Вся продукція відрізняється високою якістю і довговічністю.

Щоб отримати додаткову інформацію або оформити замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером по номеру телефону, вказаному на сайті. При необхідності ми також допоможемо визначитися з вибором.

Доставка товару можлива по всій території України. Для жителів Львова та Рівного можливий самовивіз зі складів, розташованих в цих містах.

Ви переглядали

Показати все

Топ товарів