Мансардне вікно, це вікно призначене для встановлення на даху будинку з мансардним приміщенням. Воно має витримувати значні навантаження і бути стійке до несприятливих природних впливів (дощ, сніг, вітер, мороз). У нас ви можете замовити вікна ROTO, VELUX і FAKRO.

Вибір мансардних вікон - дуже важливий момент при облаштуванні мансардного поверху. Мансардні вікна врізаються безпосередньо в дах, пропускаючи в приміщення максимум світла, забезпечуючи вентиляцію, а також захищаючи кімнату від проникнення вологи ззовні.

При виборі розмірів мансардного вікна треба враховувати, що 1 м² скла освітлює 8 - 12 м² площі мансарди. Виходячи з площі під покрівельного приміщення можна розрахувати якого розміру і яка кількості вікон буде оптимальною. Також, для того щоб визначитися з параметрами вікна треба врахувати відстань між кроквами, оскільки це впливає на його ширину.

Щоб правильно підібрати матеріал мансардного вікна треба визначитися з призначенням мансардного приміщення. Якщо це буде приміщення з підвищеною вологістю, то рекомендується вибрати вікно з ПВХ. У приміщеннях з нормальним рівнем вологості можна встановити вікна як з дерева, так і з ПВХ в традиційному, білому, кольорі або в ламінації.

Переваги мансардних вікон

  • Більше сонячного світла. Доведено, що чим більше сонячного світла отримує людина, тим комфортніше і здоровіше він себе відчуває. А мансардне приміщення - це саме сонячне місце у будинку, з якого до того ж відкривається прекрасний вид. Мансардні вікна забезпечують на 50% більше світла і ними можна освітити навіть найтемніші куточки.
  • Оптимальне використання житлової площі. Влаштовуючи у будинку мансарду, Ви економите простір і засоби. Окрім цього, мансардний поверх скорочує тепловтрати через дах майже на 9%. Великим плюсом є те, що для мансардного вікна не потрібні спеціальні конструкції : це повністю готовий до установки елемент.
  • Економічно. Склопакети в мансардних вікнах заповнені аргоном і тому мають низькоемісійний шар, який захищає від перегрівання приміщення влітку і охолодження зимою. А це, у свою чергу, дає прекрасну теплоізоляцію.
  • «Безпека передусім». Мансардне вікно удароміцне і безпечне в експлуатації. Крім того, воно абсолютно герметичне, так що Ви будете захищені від протікань і інших неприємностей.
  • Комфорт в приміщенні. Природне світло - це завжди комфорт, тому як він по-особливому розкриває інтер’єр приміщення. І якщо ретельно продумати місце розташування вікон, правильно вибрати його розміри і форми, то можна добитися максимального комфорту і зробити приміщення дуже функціональним.

Ви переглядали

Показати все

Топ товарів