Без категории

Де застосовується облицювальна клінкерна цегла

Задавшись метою ушляхетнити зовнішній вигляд свого дому або офісу, надати йому неповторний стиль і одночасно захистити стіни від згубної дії атмосферних явищ, необхідно правильно вибирати обробний матеріал.

Зводячи будинок, кожен хазяїн і забудовник прагне до того, щоб створена ним будова зберігала свій первозданний вид упродовж довгих років. Для виконання цього бажання досить буде використати облицювальну клінкерну цеглину при обробці зовнішньої частини будівлі. Підібрати ту, що відповідає дизайнерській задумці по колірній палітрі, можна зайшовши в каталог продукції, представленої на нашому сайті.

Клінкерна облицювальна цегла відрізняється особливою міцністю, морозостійкістю, мінімальним рівнем вологопоглинання і несприйнятністю до дії активного ультрафіолету. Сферою його застосування є: цокольні і фасадні частини будівель. Використовують його для декору аркад, обрамлення вікон і дверей, колон різного стилю, пілонів, балконів, критих павільйонів, відкритих терас і інших архітектурних досліджень. Для надання усім цим будівельним об’єктам особливої чарівності і унікальності зазвичай задіюють кольорову клінкерну цеглу. Купити можна плитку двох контрастних кольорів або ж підібрати дещо гармонійно поєднаних відтінків. Різноманітність колірної палітри, форм і фактур дозволяє створювати з клінкерної продукції справжні шедеври.

Окрім чудових естетичних даних і неперевершених фізико-технічних параметрів облицювальна клінкерна цеглина має ще одну важливу особливість. На відміну від аналогових будівельних матеріалів, клінкер є абсолютно екологічним і нешкідливим для здоров’я людини. Це пояснюється тим, що сировиною для його виробництва служать виключно натуральні компоненти : глина, вода і природні барвники.