Без категории

Керамічна чи цементно- піщана? Яку черепицю вибрати?

Традиція в сучасній формі

Цементно-піщана покрівля, як і керамічна черепиця, покриває дахи протягом століть. Сучасні способи виробництва, очевидно, відрізняються від тих, що використовувалися раніше, але цементно—піщана черепиця все ще зроблена з натуральних матеріалів — суміші піщаних, цементних і пігментів на основі оксидів заліза та води. Це продукт з винятковою стійкістю до заморозків та складних погодних умов, що робить її придатною для зон з перемінною погодою та частими коливаннями температури. Специфічність виробництва та використані в ній сировини дозволяють одержувати гладку черепицю без деформації.
Цементно-піщана черепиця відомих виробників може бути покрита спеціальними покриттями. Наприклад, у випадку рішень, запропонованих CREATON, це: PLANAR і DURATOP PRO.

PLANAR — це сучасне матове покриття, яке забезпечує природний захист, захищаючи дах від несприятливих погодних умов. Він згладжує поверхню, яка полегшує потік води, а також запобігає бруду. Гладке, блискуче покриття DURATOP PRO робить черепицю стійкою до погодних умов і тривалий час зберігає інтенсивний колір. Воно також має гідрофобні властивості.

Переваги кераміки

Керамічна черепиця — це продукт, який оцінять прихильники традиційних рішень.
Керамічна черепиця виконана з вибраної глини. Завдяки цьому вона характеризується вічної, природною красою. З цієї ж причини вона також може бути неоднорідною, що варто пам’ятати.

Великою перевагою цього виду покриття є його міцність — керамічна черепиця CREATON має 50-річну гарантію відповідно до умов гарантії. Існують також різні види покриття. Різноманітність та системні рішення

Кольорова гама відіграє велику роль у виборі покрівельного матеріалу. Цементно-піщана черепиця, як правило, доступна в різних відтінках сірого, чорного або білого кольору. Якщо ми піклуємось про оригінальну форму даху, давайте покладемося на керамічну черепицю (наприклад, в CREATON ви можете вибрати з 254 комбінацій моделей та кольорів).

Тип покриття також повинен бути пристосований до форми даху. Керамічну та цементно-піщану черепицю найкраще застосовувати на схилах з нахилом 10 ° (з використанням додаткового захисту) до 65 °. На дахах зі складними формами та дахами з башточками, арками або вищезгаданими вільними щитами найкраще працюють малі керамічні плитки для даху.

Для обох видів черепиці також можна вибирати системні рішення, такі як гребенева черепиця, вентиляційні димарі або системи захисту від снігу. Вони підвищують функціональність та забезпечують безпеку.

Вибираючи тип черепиці, ви повинні враховувати місце розташування будинку. На об’єкті, розташованому недалеко від лісу, парку або великих скупчень дерев, де на дах можуть впасти голки або листя, керамічна черепиця, яка може бути глазурована або ангобована, буде працювати краще. Окрім якісної покрівлі, важливо також найняти кваліфікованого фахівця — добре підібрана та встановлена черепиця буде служити протягом декількох десятиліть.