Без категории

Як обрати якісну покрівлю з натуральної черепиці?

Вибір покрівлі є не легким.
Різні моделі черепиці відрізняються не тільки технічними характеристиками, а й формою, розміром та кольором.

Пропонуємо вам звернути увагу на деякі наші рекомендації, які допоможуть Вам з вибором покрівлі.

residentialroofframing.jpg

1. Фактори, які впливають на вибір

Важливе значення має форма та кут нахилу даху.  Виробник завжди зазначає мінімальний кут, для якого може бути використана та чи інша модель черепиці.
Великоформатна черепиця (Creaton Titania. Tondach Rumba, Braas Rubin 9V, Roben Monzaplus) більш підійде для простих форм даху (двоскатних, шатер), черепиця малих розмірів (Creaton Simpla, Tondach Samba, Braas Opal, Roben Piemont)  матиме чудовий вигляд на дахах зі складною формою.

2. Стиль

Зараз на ринку ви знайдете черепицю, яка відповідає як класичному так і сучасному стилям.
При виборі кольору, основну перевагу надають класичним та універсальних відтінкам, таким як червоний, коричневий, чорний та сірий. Серед них ви обов’язково знайдете той, який гармонійно поєднається зі стилем вашого будинку.
Хоча, багато виробників пропонують, для більш вибагливих замовників, такі вишукані кольори, як зелений, синій, білий та багато інших в різних покриттях.

DT2107_00248.jpg

DT2107_00244.jpg

3. Вибір покриття

Важливим рішенням є вибір покриття. Ви можете вибрати матове або блискуче глянцеве покриття, в залежності від вподобань. Але від даного вибору теж залежить чимало. Крім естетичних якостей, воно також має захисну функцію, що продовжує термін служби черепиці.

creaton1.png

4. Технічні характеристики

Після вибору моделі черепиці, вам слід звернути увагу на її технічні характеристики. Модель яку ви обрали має бути надійною, довговічною, мати високу кількість циклів морозостійкості. Переконатися, що обрана черепиця має надійні замки, які будуть слугувати водонепроникним бар’єром.

5. Черепиця, яка монтується швидко та легко.

Існує міф про складність монтажу натуральної черепиці. Та ні, 70% роботи є аналогічними до інших покрівельних матеріалів. А лише 30% різняться системними кріпленнями самого покрівельного матеріалу, примиканнями, кутами та з’єднаннями.

Завдяки швидкому та легкому монтажу покрівлі простих форм, ви за короткий час отримаєте готову покрівлю. Також, не забутьте звернути увагу, на системні рішення для черепиці (покрівельні мембрани, вентиляційні виходи, герметики та ін.).

Dachówka-Creaton-Symfonia-czerwień-winna-glazura.jpg

6. Гарантія.

Кожен виробник надає гарантію на свою продукцію, яка може сягати 50 років, що є дуже важливим фактором при виборі даху.

7. Обирайте виробника з багаторічним досвідом.

Купуючи черепицю, вибирайте пропозицію від відомого бренду. Вибір продукту визнаного виробника гарантує, що черепиця буде характеризуватися відповідною якістю, відмінними технічними параметрами і відповідатиме всім необхідним стандартам.

8d78f94095dd90c8ccbe600dfedefefe93af23a6.png

Маємо надію, що наші рекомендації стануть вам у нагоді при виборі покрівлі для вашого будинку.